Dziennikarze Telewizji Polskiej nieprzerwanie od ponad dwóch lat znajdują się pod ostrzałem ciągłej krytyki i docinek. Ostatnio śmiech wśród internautów wywołał wywiad, którego udzieliła Danuta Holecka. Jak sama przyznaje, nie lubi wyciągać podobnych historii właśnie z powodu możliwej reakcji swoich przeciwników.

Jedna z prowadzących „Wiadomości” TVP nie cieszy się zbytnią popularnością poza kręgiem wiernych widzów państwowej stacji oraz zwolenników Zjednoczonej Prawicy. Z tego powodu często spotyka się z szyderstwami ze strony internautów o odmiennych poglądach.

ZOBACZ TAKŻE: Czarnecki jest SKOŃCZONY! Kopnął człowieka w TVP

Prawdziwą furorę wśród szeroko pojętych hejterów wywołała historia Holeckiej o tym, jak pokonała ból zęba dzięki modlitwie. Dziennikarka z jego powodu miała trudności z wykonywaniem swoich obowiązków zawodowych. Jak powiedziała w wywiadzie dla „Do Rzeczy”, zwrócenie się do sił wyższych pomogło jej poprowadzić „Wiadomości”.

ZOBACZ TAKŻE: Co za transfer! Była gwiazdą Wiadomości TVP, teraz jest w TVN

Holecka rozbawiła internautów do łez

Półtorej godziny przed wejściem na wizję prawie nie mogłam wytrzymać z bólu. Wyszłam z newsroomu, uklękłam i zaczęłam prosić: Panie Boże, pomóż, bo zwariuję. Po chwili wstałam z kolan, wróciłam do swojego biurka, usiadłam przy komputerze i nagle poczułam, że mogę skoncentrować się na pracy. Ból wrócił tuż po „Wiadomościach” – powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE: WYWIAD z Bartłomiejem. „Mam małego penisa i wiem co z tym zrobić. Są nas w Polsce miliony”

Holecka dodaje, że po wyjściu na jaw tej historii spadła na nią ogromna lawina hejtu. Jedna z twarzy TVP przyznaje, że nie lubi przytaczać tego rodzaju opowieści właśnie z powodu możliwych ataków. Zaznacza, że jest jej wstyd, że z jej powodu „krytycy wyśmiewają Pana Boga”.

Za tę historię wylała się już na mnie taka fala hejtu, że mój Boże… – wyznała.

ZOBACZ TAKŻE: Wywiad Kaczyńskiego sprzed lat hitem internetu. Prawica będzie w szoku

źródło: onet.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!