Filip Styczyński został oznaczony przez kolegę po fachu, Lucjana Ołtarzewskiego, na zdjęciu, które wywołało lawinę negatywnych komentarzy. Większość z nich dotyczy wieku mężczyzn.

Styczyński zasłynął pogonią za Sławomirem Nitrasem w Sejmie. Młody dziennikarz biegł za politykiem i dopytywał się o stanowisko PO w sprawie przyjmowania uchodźców. Według Nitrasa w swoim zachowaniu był bardzo natrętny.

Gównarzeria. Zachowuje się pan jak ostatni gówniarz. Nie powinien mieć pan przepustki sejmowej. Bezczelny, szapie, lata. Poziom mediów publicznych – skomentował, odchodząc Nitras.

W podobnym tonie, co polityk, wypowiadają się użytkownicy Twittera, którzy followują dziennikarza. Styczyński został oznaczony na zdjęciu, na którym wraz z kolegą pozują przy mikrofonie „TVP Info”. Fotografia opatrzona jest opisem „They hate us, cause they ain’t us”.

Internauci nie zgadzają się z sugestią, jakoby ich krytyka miała wynikać z zazdrości. Koncentrują się na wytykaniu dziennikarzom ich młodego wieku.

Gimbaza dostała się do mediów…. Dramat. Piwo mogą chociaż kupić? – pytają użytkownicy Twittera.

Styczyński zdaje się jednak mieć dystans do siebie. Kiedy Sławomir Nitras, po słynnej pogoni, wytknął dziennikarzowi, iż ten ma „koszulę na wierzchu” i to tą samą drugi dzień, Styczyński zgrabnie się obronił.

To nieprawda! Tamta koszula była bawełniana. Dzisiejsza to len – odpowiedział dziennikarz.

fot. Twitter/Lucjan Ołtarzewski

 

 

 

...

Zobacz również