Dziś do Polski zawitała brytyjska para książęca – William i Kate, książęta Cambridge. Podczas oficjalnego przywitania gości w Pałacu Prezydenckim dziennikarze zrobili prezydentowi Andrzejowi Dudzie kontrowersyjne zdjęcie.

Para książęca wylądowała w Warszawie około godziny 13;40. Po przybyciu udali się na Krakowskie Przedmieście, aby uczestniczyć wraz z polską parą prezydencką w oficjalnym przywitaniu przy reporterach i mieszkańcach stolicy.

Gdy William i Kate wraz z Andrzejem Dudą i jego żoną Agatą pozdrawiali zebranych pod Pałacem wykonano, wydawałoby się, zwykłe zdjęcie pary prezydenckiej i jej gości. Internauci dopatrzyli się jednak czegoś więcej.

Chodzi o to, co widnieje pod materiałem prezydenckich spodni od garnituru. Obraz obiegł sieć powodując po drodze wiele kontrowersji i domysłów. Nie zabrakło także tych politycznych. Facebookowicze dopatrują się w tajemniczym kształcie narzędzia zdalnej kontroli prezydenta z Nowogrodzkiej – mikrofonu. Czym jednak jest przedmiot rozpalający umysły Polaków wie jedynie pan prezydent.

 

...

Zobacz również