Polskie tygodniki często zaskakują nas nietrafionymi okładkami. Tym razem krytyka pod adresem grafików pochodzi nawet od czytelników tytułu. Według nich, jeśli chodzi o nietrafione okładki, Do Rzeczy wyprzedziło Newsweek. 

Najwięcej krytyki pada zwykle pod adresem Newsweeka, wSieci oraz Do Rzeczy. Najczęściej śmieją się przeciwnicy tygodników licząc na wpadki redakcji. Czasem jednak okładki są tak słabe, że ostro krytykują je nawet wierni czytelnicy. Tak jest w przypadku okładki Do Rzeczy, na której widzimy Tomasza Terlikowskiego oraz Jana Pospieszalskiego w kombinezonach stylizowanych na science fiction.

– POLSKA KONTRA HOMOIMPERIUM. Jak się bronimy przed terrorem „postępowców” – czytamy na okładce.

Tą okładką chyba zajmiecie I miejsce w kategorii „grafik płakał jak projektował”. Osoba odpowiedzialna za okładkę:a) was trolluje b) faktycznie bije się o pierwszą nagrodę w ww. kategorii – czytamy w najbardziej popularnym komentarzu na stronie Do Rzeczy.

– Czy to jest właśnie punkt, w którym można uznać, że „Newsweekowa” palma pierwszeństwa w dziedzinie okładek została już oficjalnie przejęta? – dodaje kolejny komentator.
do rzeczy komentarze

komentarze internauci

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...