W Polsce kebaby pełnią szczególną rolę. Każdy wracający imprezowicz nie omieszka wejścia do tego lokalu. Tureccy kebabiarze postanowili nam się odwdzięczyć, robiąc z okazji 11 listopada.. tort z kebaba. To jednak spotkało się z innymi niż oczekiwane reakcjami.

Ten punkt z kebabami nie jest zwykłym lokalem. Pracownicy jednego z radzymińskich lokali specjalizują się w wykonywaniu bardzo oryginalnych i nietypowych kebabów. Jednym z ich dzieł był m.in. „najdłuższy kebab świata”, teraz pracownicy postanowili zrobić coś dla polaków. Z okazji obchodów rocznicy niepodległości w Polsce na 11 listopada, naród polski dostał od turków szczególny dar – jest nim.. tort z kebaba.

W piątek na Fanpage „Relax Kebabu” na Facebooku wstawione zostały fotografie tego niezwykłego tortu. Na Kebabie narysowane było godło Polski oraz napis „Polska 11 listopada”. Pracownicy w opisie chwalą się, że praca nad tym dziełem kosztowała ich 4h, ale dopingował ich szacunek dla Polaków, który chcieli wyrazić właśnie w ten sposób.

– Z okazji dnia Niepodległości Polski Szacunek dla Polski i Polaków – możemy przeczytać w opisie.

Źródło: wp.pl

...

Zobacz również

Nie chcesz mieć raka? Nie jedz TYCH rzeczy!

Te zdjęcia nietoperzy POPRAWIĄ CI NASTRÓJ!