Krzysztof Ziemiec przekonał się właśnie na własnej skórze, że ,,Internet nie wybacza nigdy”. Niesympatyzujący z telewizją publiczną internauci wręcz masowo zaczęli przerabiać fotografię dziennikarza stacji.

Krzysztof Ziemiec udostępnił na Twitterze zdjęcie, na którym trzyma notatnik z hasłem kampanii organizowanej przez Szlachetną paczkę – ,,Lubię Ludzi”. Niemal natychmiastowo po upublicznieniu fotografii pojawiły się jej przeróbki.

Serię fotomontaży internauci opatrzyli hashtagiem ,,#TowarzyszZiemcow”. Z przeróbek z dziennikarzem TVP w roli głównej dowiedzieć się można na przykład, że ,,ZAMACH TO ŚCIEMA”, z kolei na innej widnieje wizerunek Lecha Wałęsy.

Do prześmiewczej akcji dołączają już nawet inne znane postacie. Hanna Lis zamieściła fotomontaż, na którym na notatniku dzierżonym przez Krzysztofa Ziemca widzimy napis – ,,PACZUSKA MNIE BIJE”. Chodzi tu oczywiście o szefową Wiadomości, która zasłynęła między innymi wpisami chwalącymi działania Prawa i Sprawiedliwości.

Akcja internautów ,,TowarzyszZiemcow” wykroczyła już jednak poza wspomnianą fotografię. Rekordy popularności wśród przeciwników Prawa i Sprawiedliwości bije także film, w którym pod prowadzone przez Krzysztofa Ziemca Wiadomości podłożono ścieżkę dźwiękową z Dziennika Telewizyjnego – programu informacyjnego nadawanego w PRL.

twitter.com/hanna_lisowa

źródło: Twitter

...

Zobacz również