Emocje po skandalu jaki miał miejsce na 35. gali KSW nie słabną. Po kontrowersyjnym werdykcie sędziów oraz skandalicznym incydencie jakim było puszczenie hymnu Al-Kaidy, internauci przekonują teraz, że reprezentujący Polskę zawodnik – Mamed Khalidov śpiewał hymn terrorystycznej organizacji czekając na swoją kolej do wyjścia do ringu. 

Jak informowaliśmy wcześniej, piosenka, którą mogli usłyszeć wszyscy podczas prezentacji reprezentującego Niemcy tureckiego zawodnika na gali KSW35 to nic innego jak hymn „Naam Qati”, który uważany jest za hymn jednej z najbardziej znanych islamskich organizacji terrorystycznych – Al-Kaidy oraz używany przez terrorystów z ISIS jako „zaprawa do boju”.

ZOBACZ TAKŻE – Skandal na KSW. Rywal Khalidova wszedł do ringu przy hymnie Al-Kaidy (video)

Ale to nie koniec kontrowersji. Według dużej części internautów, również Mamed Khalidov – czekając na swoją kolej i słuchając piosenki swojego rywala – śpiewał wspomniany hymn Al-Kaidy. Na nagraniach jakie pojawiły się w sieci widać również wyraźnie jak reprezentujący Polskę zawodnik używa kojarzonego z islamskimi ekstremistami gest tj. palec wskazujący niebo.

Postanowiliśmy pozostawić to do oceny naszych czytelników.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh

...

Zobacz również