Wokół tegorocznego festiwalu w Opolu narosło wiele kontrowersji. Do ostatniej chwili nie było pewne, czy w ogóle się odbędzie. Wielu artystów zrezygnowało z udziału w nim, stawiając swoje przekonania ponad pokusą zarobku. Taki zamiar miała również ta piosenkarka. Ostatecznie jednak zmieniła zdanie.

Kasia Popowska długo pozostawała w gronie gwiazd, głośno krytykujących festiwal w Opolu. Bojkotowała go otwarcie, czym przekonała fanów że na nim nie wystąpi. W ostatniej chwili zmieniła zdanie.

Piosenkarka postanowiła wziąć udział w świętowaniu 50-lecia pracy artystycznej Maryli Rodowicz, będącego najważniejszym punktem tegorocznego Opola. Podobną decyzję podjęły Doda i Cleo. Popowska wyróżniała się na ich tle. Postawiła na skromne i eleganckie stylizacje. Razem z Rodowicz zaśpiewała przebój „Jadą wozy kolorowe”.

Internauci nie zapomnieli jednak słów, wypowiadanych przez Popowską przed festiwalem. Piosenkarka otwarcie go bojkotowała. Ostatecznie jednak postanowiła na nim wystąpić.

 Kasia Popowska miała bojkotować Opole. Wczoraj zbojkotowała śpiewając na scenie – skomentowała sprawę jedna z internautek.

Szykujemy się do dzisiejszego wieczoru! ☆ #JubileuszMaryliRodowicz #50lecie #Opole

Post udostępniony przez Kasia Popowska (@kasiapopowska)


źródło: WP

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

...

Zobacz również

Zobacz również