Instagram jest jednym z najbardziej popularnych mediów społecznościowych dzisiejszych czasów. Aby przyciągnąć uwagę odbiorców, trzeba się jednak trochę postarać. Czasy, gdy wystarczył zwykły uśmiech, już dawno minęły. Teraz nastolatki prześcigają się w udostępnianych treściach, a nową modą stały się ciążowe brzuszki.

Instagram stał się wylęgarnią nastoletnich popisów. Rozbierane zdjęcia, często należące wręcz do kategorii „soft porno” nie dziwią już dziś nikogo. Trzeba było pójść o krok dalej – i tak właśnie zaczęły pojawiać się zdjęcia z ciążowym brzuchem. Co gorsza, nie pochodzą one od dorosłych kobiet. Najczęściej są to dziewczynki w wieku 13, 14, 15 lat.

Instagram miejscem dla wszystkich

Dostęp do portali społecznościowych jest praktycznie nieograniczony. Co prawda niektóre strony zaznaczają, że korzystanie z ich serwisu jest przeznaczone dla osób powyżej 13 roku życia, jednak w rzeczywistości nikt tego nie sprawdza i nie kontroluje. Podając fałszywy wiek może tam więc dołączyć każda osoba, chociażby i 6-letnie dziecko.

Ciąża u nastolatek przestała już szokować. Co prawda, rodząca 13 latka zawsze będzie wzbudzała dużo emocji, jednak nie jest to nic zadziwiającego, bowiem proceder ten ma coraz to większą skalę występowania. Jednak najgorsze w tym wszystkim nie jest to, że dzieci rodzą dzieci, a fakt, że sytuacja ta stacje się czymś, czym należy się chwalić. Na przykład na Instagramie.

Gorzkie słowa w stronę ciężarnej

Uśmiechnięta, nastoletnia dziewczynka, w mocno zaawansowanej ciąży, ewidentnie dumna ze swojego stanu? Tak właśnie wygląda wiele profili instagramowych. Okazuje się, że przyzwolenie na tego typu treści nie jest jeszcze szeroko rozpowszechnione. Pod zdjęciem na jednym tego typu „ciążowym profilu” można bowiem znaleźć nastepujące komentarze:

– Straciłaś połowę swojego dorosłego życia… nie ma być z czego dumnym – napisał jeden z komentujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!

– Ja w wieku 13 lat bawiłam się lalkami… teraz 13 latki robią sobie dzieci dla szpanu. Co za świat… – napisała inna internautka.

– 13 i w ciąży ??? To nie jest normalne. To konto jest chore !!! – napisał jeszcze inny, zbulwersowany użytkownik instagrama.

A po której stronie wy stajecie? Ciąża u nastolatek to patologiczne zjawisko, czy ich święte prawo do decydowania o swoim życiu?

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły sprośne rozmowy kandydata prawicy z 14-latką. OBRZYDLIWE!
  2. Rząd PiS nie odpuści! 9 milionów Polaków będzie zdruzgotane
  3. Brudziński ujawnił największą wadę Kaczyńskiego. Padniecie ze śmiechu

Najśmieszniejsze wybryki uczniów. Humor zeszytów szkolnych [ZDJĘCIA]

Zobacz również