Wyzywający makijaż i seksowne stroje ukrywają, ile naprawdę ma lat. Gdy się dowiecie, będzie zbierać szczęki z podłogi

Wyzywający makijaż i seksowne stroje ukrywają, ile naprawdę ma lat. Gdy się dowiecie, będzie zbierać szczęki z podłogi Źródło: Instagram/Tonya Hoodyakova

Instagram to wylęgarnia modelek i influencerek. Wiele dziewczyn marzy, aby być rozpoznawalną i mieć miliony obserwatorów. Czasem dla swojego celu robią zbyt wiele i zachowują się nieodpowiednio do swojego wieku. Tak jest w przypadku bardzo słynnej "gwiazdeczki instagrama", po której nie sposób poznać, ile tak naprawdę ma lat.

Instagram to dla wielu osób przepustka do sławy i łatwych pieniędzy. Tak samo chyba myśli Tonya Hoodyakova, która publikuje odważne zdjęci w mocnym makijażu. Trudno uwierzyć w to ile ma lat. Dla wszystkich oczywiste jest, że dzieci powinny mieć czas aby być dziećmi. Jednak w dzisiejszych czasach dojrzewają zbyt szybko i nie mają zbyt wiele okazji aby cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Coraz młodsze osoby pragną być gwiazdami internetu i poświęcają temu wiele energii. Co gorsze, ich rodzice temu przyklaskują i nie widząc nic złego w tym, że ich dziecko zamiast się bawić, robi sobie kolejne fotki na instagrama. 

Instagram to miejsce, w którym chwali się swoim dorosłym życiem

Podobnie jest w przypadku młodej Rosjanki. Tonya Hoodyakova ma na swoim profilu około 300 tysięcy obserwujących i regularnie reklamuje wiele produktów. Chętnie dzieli się seksownymi zdjęciami w mocnym makijażu. Wszystkich szokuje fakt, że dziewczyna jest tak młoda.

Internauci patrząc na zdjęcie myślą sobie, że dziewczyna jest piękną nastolatką. Dają jej minimum 16 lub 17 lat. Prawda jednak jest o wiele bardziej szokująca. Tonya skończyła niedawno 12 lat! Widząc jakie fotografie publikuje, aż trudno w to uwierzyć. Internauci są oburzeni jej zachowaniem i tym, że rodzice na wszystko jej pozwalają. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A to jest dopiero szósta klasa - dlaczego tak wygląda? -  komentuje jeden z obserwujących.

- To ma być 11-letnie dziecko? W wieku 20 lat będzie wyglądać 35 lat - dodaje następny.

- A jakie będą zdjęcia, gdy Antonina skończy 18 lat? - zauważa kolejna osoba. 

Mimo wszystko są osoby, które bronią dziewczyny. Jedna z jej fanek zauważa, że Tonya zajmuje się zawodowo tańcem towarzyskim i to dlatego czasem ma tak poważne stroje i dorosłe makijaże. Jest oburzona tym, że ktoś jej to w ogóle wypomina, tym bardziej, że nastolatka ma naprawdę wiele na głowie i nie odpoczywa całe dnie.

- Nie ma nawet makijażu. Wygląda tak, ponieważ zajmuje się tańcem sportowym (w eleganckiej postaci), uczy się w 2 szkołach. W takim rytmie niemożliwe jest bycie małym! Wychowana, piękna, nie jest zepsuta, mądra dziewczyna. Ona wyrośnie na piękną dziewczynę, a ty wciąż będziesz siedzieć i liczyć ile ktoś ma lat - ripsotuje jedna z jej fanek.


  1. Agata Duda podczas spotkania z Donaldem Trumpem skradła całe show. Wygląda lepiej niż Melania
  2. Na co chorowała Irena Szewińska? Przyczyny śmierci lekkoatletki
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu