Internauci mieszają ją z błotem. Kobieta musi mierzyć się z niewyobrażalnym hejtem przez jeden szczegół

Internauci mieszają ją z błotem. Kobieta musi mierzyć się z niewyobrażalnym hejtem przez jeden szczegół Źródło: pixabay/nieznany/

Instagram ma naprawdę wiele odsłon i nigdy nie można być pewnym, na którą trafimy. Jedni mogą korzystać z niego w najlepsze oraz cieszyć się z mnóstwa obserwatorów czy komplementów, a na innych wylewa się całe morze hejtu za każdym razem, gdy tylko opublikują jakieś zdjęcie. Taki los spotkał pewną kobietę.

Dla niej Instagram nie jest szczególnie przyjemnym miejscem. Niemalże codziennie w komentarzach pod zdjęciami pojawia się niezliczona ilość nieprzyjemnych komentarzy, w których internauci niejednokrotnie nie przebierają w słowach. Mimo to użytkowniczka stara się tym nie przejmować i wciąż zamieszczać swoje ulubione fotografie.  

Specyficzne uzależnienie, którego nie potrafi się pozbyć 

Chloe Wilson mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Newcastle. Brytyjka już jakiś czas temu zaczęła korzystać z solarium i niemalże od razu się od niego uzależniła. Wilson była zafascynowana faktem, że nawet w zimie może wyglądać jak gdyby dopiero wróciła z wakacji w ciepłych krajach. Jej wizyty na solarium stawały się coraz częstsze, aż została się stałą bywalczynią. Od tego momentu kolor jej skóry jest nieustannie taki sam - ciemnobrązowy, a niekiedy wpadający nawet w lekko pomarańczowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wylało się na nią morze hejtu. Chloe odpowiada 

Ponieważ Brytyjka chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie jest wystawiana na krytykę ze strony innych. Internauci są niezwykle bezpośredni i otwarcie obrażają ją za kolor skóry. Każdego dnia jest krytykowana za swój wygląd. Wiele osób bez skrupułów miesza ją z błotem.

- Ile razy ludzie czarnego koloru skóry muszą ci powtarzać, żebyś przestała bawić się w “blackface”? - czytamy. 

- Opalanie do tego stopnia wygląda jak kpina i forma rasizmu - stwierdza internauta. 

Widząc całe mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy zdecydowała się odpowiedzieć swoim hejterom.  

- Do wszystkich ludzi, którzy mówią, że to, co robię jest okrutne, podłe i obraźliwe… To wy obrażacie mnie swoimi komentarzami. Nigdy nie zamierzałam nikogo skrzywdzić ani obrazić, jednak wy celowo chcieliście obrazić mnie i być wobec mnie okrutni. To świadczy tylko o was - napisała.

instagram/cchloelizabethh/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Jej oprawca nie żyje
  6. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News