"Innowacyjne" meble firmy Agata Meble wyrzucą Cię w powietrze. Klient wściekły (FOTO)

"Innowacyjne" meble firmy Agata Meble wyrzucą Cię w powietrze. Klient wściekły (FOTO)

Internauta wściekł się po tym jak wreszcie otrzymał do domu dostawę mebli firmy Agata Meble. Niestety, firma nie zrehabilitowała się spóźniając się z dowozem zamówienia. Po otworzeniu meble przyjęły dość ekwilibrystyczną pozę, która uniemożliwia korzystanie. Czy to jakaś innowacyjna kolekcja?

- Transport spóźniony, ale ch*j, czekałem ponad miesiąc, poczekam jeszcze kilka godzin. Przyjechał, piękny cudny. Po rozpakowaniu scena jak w żenującej amerykańskiej komedii - sprężyna pęka, odpada dno skrzyni, metalowy element ryje drewnianą podłogę, mebel zastyga w powietrzu i to tyle. Nie można go ruszyć, panowie twierdzą "że taki przyjechał" i "mogę zadzwonić do salonu, ale tam klienci się skarzą że nikt nie odbiera" ciao i spi*rdalaj frajerze. Nawet na szluga nie mogę wyjść bo balkon zablokował - pisze internauta Nikczemnik, którego wpis obiega sieć.

- K*RWA, mam dość traktowania klientów jak debili. Sprzedawania ludziom GÓWNA. Na deser zdjęcia. Nie kupujcie tego nigdy. Rozpada się przed użyciem. Strach pomyśleć co mogłoby się stać podczas próby siadania na to ustrojstwo  - dodaje.

meble2 Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News