Inga zaginęła
facebook.com Zaginieni przed laty
Weronika Wasiak - 13 Września 2020

Zaginęła ciężko chora 13-letnia Inga. Każda wiadomość jest na wagę złota

13-letnia Inga przepadła jak kamień w wodę. Rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniach - okazuje się, że dziewczynka jest ciężko chora. Każda informacje w jej sprawie może okazać się pomocna.

Inga Spodarek zaginęła w sobotę 12 września. Około godziny 14:00 wyszła z domu przy ulicy Dębowej w Tychach i od tamtej pory nie kontaktowała się z bliskimi. Prawdopodobnie wsiadła do autobusu linii 33 jadącego w kierunku Gliwic. O sprawie nastolatki informują administratorzy facebookowej strony "Zaginieni przed laty", którzy opublikowali kilka fotografii dziewczyny i dokładniejszy rysopis.

Nieletnia ma 170 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond oraz niebieskie oczy. Wiadomo jedynie, że w dniu zaginięcia miała na sobie granatowe, lakierowane baleriny z dużą kokardą. Rodzina prosi o pomoc. Okazuje się, że Inga choruje na cukrzycę, dlatego w każdej chwili może wymagać opieki medycznej.

- Wszystkich,którzy widzieli, bądź wiedzą cokolwiek na temat zaginiecie Ingi prosimy o kontakt z Komendą Policji w Tychach pod numerem 47 855 12 00, bądź numerem alarmowym 112 - brzmi fragment posta poświęconego zaginionej 13-latce.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News