Oszaleli! Klienci ING Bank dostaną po 140 złotych

Oszaleli! Klienci ING Bank dostaną po 140 złotych Źródło: fot. wikipedia.org

ING przygotowało dla swoich klientów naprawdę bombową okazję. Mogą oni zyskać nawet 140 złotych na swoich kontach, ale trzeba spełnić pewne warunki, bo przecież wiadomo, że nie ma nic za darmo.

ING to jeden z liderów, jeżeli chodzi o polski rynek bankowości. Z usług spółki korzysta tysiące osób, a teraz bank chce w bardzo sprytny sposób zachęcić nowe osoby, do założenia konta właśnie w tym banku. Trzeba przyznać, że oferta jest bardzo zachęcająca, ponieważ nowy klient banku może zyskać nawet 140 złotych na start. Jednak jak zawsze w takich przypadkach jest pewien haczyk, ale dla większości osób spełnienie wymaganych warunków nie powinno stanowić nawet najmniejszego problemu.

ING chyba oszalało

Na wstępie warto podkreślić, że ta promocja dotyczy tylko osób, które w okresie jej trwania założą w banku nowe konta. Akcja obejmuje dwa rodzaje kont, a mianowicie konto Direct oraz dla młodych Mobi. Co więcej, konta muszą być założone poprzez stronę internetową banku. Dodatkowo w zależności, jakie konto wybraliśmy dla siebie, to obowiązują nas inne warunki otrzymania dodatkowych funduszy. W przypadku konta Direct, aby otrzymać od banku 100 złotych musimy do 31 marca 2019 r. otworzyć konto osobiste z kartą przez stronę internetową oraz do 30 czerwca 2019 r. zrobić transakcje o łącznej kwocie min. 1000 zł poprzez BLIK albo kartę przypisana do konta. Kolejne środki otrzymamy, jeżeli 3 spośród wykonanych transakcji zrobisz BLIKIEM w internecie, a także, gdy na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od Twojego pracodawcy-min. 1000 zł.  Dzięki temu nasze konto zostanie zasilone o dodatkowe 140 złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

140 zł dla młodych

W przypadku konta dla młodych pierwszy punkt praktycznie się nie różni, ale konto, które zakładamy, musi zostać założone z kartą oraz kontem oszczędnościowym. Kolejnym krokiem jest wykonanie co najmniej 10 płatności dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM do 30 kwietnia bieżącego roku. Następne warunki do otrzymania pieniędzy to kolejno 3 transakcje wykonane BLIKIEM przez internet oraz 2 przelewy na telefon na min. 5 zł-do różnych odbiorców. Oczywiście cały regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie banku i bez wątpienia warto się z nim zapoznać. Jednak nie ulega wątpliwości, że taka promocja ze strony banku może przekonać wiele osób, zwłaszcza że wymagania nie są wygórowane. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ochraniał gdański WOŚP, na którym doszło do tragedii. Ciążyły na nim poważne oskarżenia
  2. Kaja Godek skandalicznie o nauce o mowie nienawiści: „To homopropaganda!”
  3. Matka mordercy Adamowicza błaga o wybaczenie. Porażające słowa kobiety
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News