Oszaleli! Wystarczy spełnić banalny warunek, żeby dostać 140 złotych od banku ING

Oszaleli! Wystarczy spełnić banalny warunek, żeby dostać 140 złotych od banku ING Źródło: youtube.com/zumi

ING Bank Śląski zadziwił swoją niesamowitą promocją. Sieć banków, ciesząca się wielkim powodzeniem wśród swojej klienteli postanowiła przygotować specjalną ofertę, w której będzie można zyskać aż 140 złotych. Wystarczy spełnić jeden, prosty warunek.

ING Bank Śląski na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy tworzył niesamowite propozycje ofert dla swoich klientów, co przełożyło się na wzrastającą ich liczbę. Tym razem, bankowcy postanowili zadziwić wszystkich, którzy otwierają konto zupełnie nową propozycją, która może być prawdziwym hitem. ING wypłaci 140 złotych wszystkim klientom, którzy wykonają jeden, prosty i wręcz banalny warunek.

ING Bank Śląski z nową promocją szokuje rynek

140 złotych, jakie chce bank wypłacić swoim klientom, jest bardzo proste do zdobycia pod warunkiem, że klienci spełnią bardzo proste założenia programu promocyjnego. Wszystko ma związek z nowym produktem banku i technologią BLIK, w którą bankowcy bardzo wierzą, i chcą ją promować i wspierać jako alternatywę dla tradycyjnych przelewów.

Aby móc cieszyć się zastrzykiem dodatkowej gotówki, musimy do 30 czerwca 2019 roku otworzyć przez stronę internetową banku Konto Mobi z kartą i kontem oszczędnościowym. Dodatkowo, przez  kolejny miesiąc, tj. do końca 31 lipca 2019 musimy wykonać 10 transakcji przy pomocy technologii Blik. Jeśli to zrobimy, będziemy mogli liczyć na wypłatę 100 złotych. Jeśli chcemy dostać dodatkowe pieniądze, musimy wykonać 3 transakcje przez BLIK drogą internetową. Co więcej, jeśli wykonamy dwie transakcje o wartości minimalnej 5 złotych na konta dwóch odbiorców, bankowcy przeleją nam dodatkowe środki. Łącznie, możemy zarobić na tym 140 złotych, co będzie świetnym dodatkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy bank wypłaci pieniądze?

Klienci, którzy chcieliby założyć konto w banku i zyskać pieniądze mogą mieć zagwozdkę, kiedy i na jakich warunkach odbędzie się wypłata obiecanych środków. Na szczęście, ING przygotowało się na taką okoliczność i przygotowało stosowny punkt regulaminu promocji, który wszystko wyjaśnia.

- Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji do 30 czerwca 2019 r., bank wypłaci nagrodę do 10 lipca 2019 r. pozostałym natomiast do 10 września 2019 r. Jeśli Uczestnik posiada więcej niż jedno konto oszczędnościowe, wypłata nastąpi na konto oszczędnościowe otwarte najwcześniej. Klientowi
przysługuje tylko jedna nagroda w całym okresie trwania promocji - czytamy na stronie internetowej banku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. "Cud" przed porodem Meghan Markle! Koniec awantury w rodzinie królewskiej
  4. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  5. Europa wstrzymała oddech. Są nieoficjalne wyniki wyborów w Hiszpanii
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

Źródło: ING

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News