W weekend możesz zostać odcięty od swoich pieniędzy! Problemy obejmą miliony Polaków

W weekend możesz zostać odcięty od swoich pieniędzy! Problemy obejmą miliony Polaków Źródło: Fot. Pixabay.com

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków komercyjnych w Polsce. Przez wszystkie lata swojej działalności zdobył zaufanie milionów klientów, które teraz może zostać brutalnie nadszarpnięte. Wielu z nas może zostać całkowicie pozbawionych dostępu do swoich pieniędzy, a to nie jedyny bank, gdzie będą problemy. 

ING Bank Śląski założony został w 1988 roku, a od tamtego czasu nieprzerwanie służy milionom Polaków, którzy ufają mu bezgranicznie. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz zaciętej rywalizacji na rynku znajduje się już na 4. miejscu w rankingu największej wartości aktywów wśród banków w Polsce, dobra passa jednak już wkrótce może się skończyć. Ten weekend dla milionów klientów w Polsce może być szczególnie uciążliwy i stresujący. ING Bank Śląski oraz Nest Bank zapowiadają, że wielu z nas może zostać całkowicie odciętych od swoich pieniędzy trzymanych na kontach i nic nie można na ten stan rzeczy poradzić.

Klienci ING Bank Śląski odcięci od pieniędzy

Już teraz powinniśmy przygotować sobie zapasową gotówkę, która pozwoli nam sprawnie płacić w sklepach za zakupy, bo metody, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić, mogą tym razem nie zadziałać. ING Bank Śląski zapowiada przerwę techniczną, która ma usprawnić dalsze funkcjonowanie jednostki. Zapowiadane problemy potrwać mają od późnego, niedzielnego wieczoru 6.01., do poniedziałkowego poranka 7.01. Utrudnione ma być zarówno korzystanie z bankomatów i wpłatomatów, jak i bankowość internetowa Moje ING w wersji mobilnej oraz płatności BLIK, które cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Problem wystąpić również może z systemem ING CardsOnLine.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nest Bank wprowadza zmiany, a klienci nie mogą korzystać z usług

Drugim bankiem, który ostrzega swoich klientów przed nadchodzącymi problemami jest Nest Bank. W tym przypadku przerwa techniczna, która odetnie Polaków od ich pieniędzy, potrwa zdecydowanie dłużej - od piątkowego wieczoru (godz. 17:00), aż do poniedziałkowego poranka (godz. 8:00). Główne prace skupione są nad wprowadzaniem bankowości internetowej, z której planowo już 28 stycznia korzystać będą mogli wszyscy klienci. Jednostka ostrzega również swoich klientów, iż ich loginy nie ulegną zmianie, ale konieczna będzie zmiana hasła na nowe ze względów bezpieczeństwa. Jednocześnie podkreśla, że nie planuje wysyłać do Polaków żadnych wiadomości e-mail czy SMS, a w takich przypadkach zawsze istnieje zagrożenie licznymi oszustwami, prosi więc wszystkich o rozwagę i ostrożność. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. To się naprawdę dzieje w Biedronce! Lidl ZMIAŻDŻONY
  2. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  3. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News