Polacy dostaną po 200 złotych od ING Banku! KAŻDY może skorzystać

Polacy dostaną po 200 złotych od ING Banku! KAŻDY może skorzystać

ING Bank Śląski zaskoczył swoich klientów. Jeden z najbardziej popularnych banków komercyjnych w Polsce postanowił rozdać 200 złotych wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać ze specjalnej promocji. W jaki sposób odebrać pieniądze?

ING Bank Śląski to bez wątpienia jedna z bardziej lubianych i budzących największe zaufanie wśród polskich klientów instytucji finansowych, działających na terenie naszego kraju. Jak się okazuje, popularny bank wprowadził właśnie promocję, która zainteresuje wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać z opcji regularnego inwestowania. Za udział w przedsięwzięciu banku możemy zyskać nawet 200 złotych. Jak dostać te pieniądze?

ING Bank Śląski. Nawet 200 złotych dla korzystających z promocji banku

O swojej niezwykłej akcji, bank poinformował na oficjalnej stronie internetowej. Jak się okazuje, inwestowanie regularne może sprawić, że stan naszego konta może wzbogacić się o 200 złotych. Jedyne co trzeba zrobić, to spełnić specyficzny warunek. - Inwestowanie może być wygodne. Ty decydujesz, kiedy i ile ma trafić na wybrane fundusze, a reszta dzieje się automatycznie. Teraz możesz dodatkowo zyskać nagrodę do 200 zł za regularne inwestowanie - poinformował ING Bank Śląski swoich klientów.

Jak zyskać pieniądze?

Według instrukcji, jaką bank zamieścił na swojej stronie, abyśmy mogli zyskać pieniądze, musimy na początku posiadać konto w ING, a także zapisać się do promocji. Po kliknięciu na stronie "Zapisz się i inwestuj regularnie” i wypełnieniu ankiety inwestycyjnej, bank podpiszę z nami umowę. Później musimy zakupić fundusz, który według banku ma wynosić minimum 300 złotych. Później, musimy ustawić dyspozycję regularnego inwestowania (DRI) na kwotę 300 złotych, jeśli chcemy wygrać od banku 100 złotych, 500 zł, aby otrzymać nagrodę 150 zł i 1 000 zł, aby otrzymać nagrodę 200 zł. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  Jak zaznaczają bankowcy, z promocji może skorzystać każdy, kto będzie inwestował kwoty 300, 500 i 1000 złotych, a także ci, którzy nie posiadają jeszcze kont inwestycyjnych w banku, a chcieliby je założyć. Według regulaminu takie osoby mogą to zrobić do 28 lutego 2019 roku. Kwota dyspozycji regularnego inwestowania, którą złożysz w ramach promocji, musi wynosić dokładnie 300, 500 lub 1 000 zł. Możesz skorzystać z promocji, jeżeli jeszcze nie posiadasz funduszy inwestycyjnych w naszym banku. Do 30 września 2019 roku na twój rejestr funduszy przelejemy nagrodę, jeżeli do 30 sierpnia 2019 r.: co najmniej 6 razy kupisz jednostki uczestnictwa w ramach złożonej dyspozycji regularnego inwestowania i nie zmienisz kwoty w ramach złożonej dyspozycji regularnego inwestowania - czytamy na stronie banku. Okazuje się, że klienci żywo zainteresowali się ofertą banku. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" ma pieniędzy jak lodu! Kwoty są tak DUŻE, że przyprawiają o zawrót głowy
  2. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  3.  Emeryci dostaną większe świadczenia. Prezydent podpisał ustawę
  4. Andrzej Duda podpisał ustawę budżetową. W jakim stanie jest państwo polskie?
  5. Kaczyński wezwał ministra na Nowogrodzką. Nie było miło
źródło: ING
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu