ING Bank oszalał! Dadzą 140 złotych KAŻDEMU

ING Bank oszalał! Dadzą 140 złotych KAŻDEMU

ING Bank Śląski zachwycił wszystkich. Jeden z potentatów na rynku bankowym wprowadził właśnie promocję, wedle której każdemu nowemu klientowi przysługiwać będzie aż 140 złotych. Co powinniśmy zrobić, aby zyskać pieniądze?

ING Bank Śląski to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i zaufanych banków wśród polskich klientów. Firma, która swoje placówki ma rozlokowane w całej Polsce, cieszy się wielkim uznaniem wśród mieszkańców naszego kraju, którzy bardzo często skłonni są do korzystania z jej usług. Bank wprowadził właśnie promocję, która rozbudziła wielkie emocje wśród klientów, którzy chętni są otrzymać 140 złotych. Co trzeba zrobić, aby móc dostać gwarantowaną kwotę?

ING Bank Śląski rozdaje pieniądze

Powodem nagłego zainteresowania bankiem jest opcja promocyjna gwarantująca 140 złotych każdemu klientowi, który założy konto w banku i spełni kilka warunków. Co ważne, jeśli nie jesteśmy przekonani do konieczności wypełnienia wszystkich założeń programu, to nagroda pieniężna także nas nie ominie. Abyśmy cieszyli się pieniędzmi, musimy spełnić poniższe punkty regulaminu: A) od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. uczestnik nie mógł posiadać lub współposiadać w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z LwemStudent”, „Konto z Lwem PRP”, B) od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2019 r. trzeba otworzyć konto z Kartą za pomocą strony internetowej Banku oraz - bez względu na rodzaj otwieranego Konta – Konto oszczędnościowe, C) do 30 czerwca 2019 r. trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę minimum 1000 zł Kartą lub BLIKIEM. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki D) na dzień wypłaty nagrody Uczestnik musi posiadać Konto objęte Promocją wraz z Kartą wydaną do tego Konta oraz Konto oszczędnościowe. - jak czytamy na stronie internetowej banku. Po spełnieniu powyższych warunków, na nasze konto spłynie nagroda w postaci 100 złotych polskich. Abyśmy mogli cieszyć się 140 złotymi, musimy wypełnić jeszcze dwa podpunkty. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Co zrobić, aby dostać 140 złotych?

Oprócz spełnienia wszystkich powyższych warunków, musimy także dokonywać transakcji w technologii BLIK. - Do 30 czerwca 2019 r. trzeba wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. Do 30 czerwca 2019 r. trzeba otrzymać minimum jedno wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł na Konto otwarte w ramach Promocji. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach banku - napisano w regulaminie konkursu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Córka Jurka Owsiaka zabrała głos. Założyciel WOŚP może być z niej dumny
  4. Dzieci i młodzież w Polsce dotyka straszna choroba! Będzie coraz gorzej
  5. Ta staruszka przeżyła Holokaust! Teraz została brutalnie pobita
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News