Informacje o śmierci zasłużonego Polaka
Unsplash.com Marc Ignacio
Konrad Karpiuk - 30 Maja 2020

Bardzo bolesna strata. Niestety, potwierdzono informacje o śmierci zasłużonego Polaka

Do mediów dotarły porażające informacje z polskiej miejscowości. Według relacji najprawdopodobniej wydarzył się nieszczęśliwy wypadek. Zasłużony Polak trafił do szpitala w ciężkim stanie - niestety, nie udało się go uratować. Okoliczności zdarzenia są wyjątkowo skomplikowane, prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Potwierdziły się informacje o śmierci doświadczonego polskiego policjanta. Funkcjonariusz miał postrzelić się w głowę na komisariacie. Według jednego ze źródeł był to wyjątkowo nieszczęśliwy wypadek, prokuratura prowadzi własne śledztwo. Okoliczności śmierci wciąż nie są jasne.

Tragiczne informacje w mediach, nie żyje policjant

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w Kole (województwo wielkopolskie) w piątek około godziny 18. Policjanci są wstrząśnięci z powodu śmierci kolegi, który miał postrzelić się w głowę. Oficer prasowa kolskiej policji, sierżant sztabowa Weronika Czyżewska, poinformowała media o szczegółach tragicznego zdarzenia.

Ewa Drzyzga na żywoPodczas programu na żywo Ewa Drzyzga nie wytrzymała. Nagle zalała się łzamiCzytaj dalej

- Dwóch funkcjonariuszy kończyło służbę. Jeden poszedł na piętro komendy rozliczać się, drugi pozostał w pomieszczeniu. Policjanci usłyszeli huk. Gdy wrócili do pomieszczenia, okazało się, że funkcjonariusz leży z raną postrzałową głowy. Został w ciężkim stanie przetransportowany do szpitala - informowała oficer prasowa policji w Kole.

Prokuratura prowadzi swoje śledztwo, zaskakujące informacje o komisariacie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Policjant w momencie zdarzenia miał przebywać samemu w pokoju. Jak informuje rzecznik Prokuratury Okregowej w Koninie, śledczy ustalają okoliczności zdarzenia. Jednak na ten moment wygląda to na "nieszczęśliwy wypadek". Warto jednak zaznaczyć, że prokuratura prowadzi czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu.

Dzisiaj grzeje:

1. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
2. Możesz dostać aż 500 zł mandatu, jeżeli nie przestrzegasz jednego nakazu. Nowe zmiany już od dziś

Ponadto, jak ustaliło radio RMF FM, na komisariacie dochodziło do konfliktów z przełożonymi, co rzuca nowe światło na sprawę. 33-letni funkcjonariusz policji był doświadczonym mundurowym. W policji pracował od około 10 lat. Służył w oddziałach prewencji, jak i pełnił funkcję dzielnicowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  3. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  4. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  5. Mandat za brak maseczki w aucie osobowym. Nowe zasady już obowiązują, niebywała decyzja ministerstwa
  6. Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść
  7. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

jak usunąć plamy ze ściany odbiera mowęWszyscy śmiali się, gdy nacierała ścianę ogórkiem. Efekt odebrał im mowęCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News