Informacje o tragedii
Pixabay.com blickpixel
Irmina Jach - 29 Listopada 2020

Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety. Odnaleziono ciała dwóch osób, w akcji prokuratura

Informacje o wstrząsających zdarzeniach, do których doszło w okolicy jeziora Zwiniarz koło Lubawy (województwo warmińsko-mazurskie), obiegły krajowe media. Rzeczniczka iławskiej policji przekazała, że dzisiejszej nocy w wodzie odnaleziono ciała należące do poszukiwanego małżeństwa. Spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy.

Informacje o zaginięciu pary lekarzy z Iławy zostały przekazane policji 28 listopada. Małżeństwo spędzało weekend w posiadłości wypoczynkowej nad jeziorem.

Sejm podjął ostateczną decyzję. Tysiące Polaków nie dostanie obiecanych pieniędzy, bardzo smutneSejm podjął ostateczną decyzję. Tysiące Polaków nie dostanie obiecanych pieniędzy, bardzo smutneCzytaj dalej

Informacje są porażające, poszukiwane małżeństwo nie żyje

Sąsiad, który opiekował się posesją małżonków, był zaniepokojony tym, że z garażu zniknęła łódka wiosłowa, a nawiązanie kontaktu z przyjaciółmi okazało się niemożliwe. Przeczuwał najgorsze i od razu skontaktował się z odpowiednimi służbami.

Niestety, intuicja go nie myliła. Służby ratunkowe, po długich poszukiwaniach, 28 listopada w godzinach wieczornych, odnalazły łódź dryfującą po wodach jeziora Zwiniarz. Nieopodal dostrzeżono ciała kobiety i mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Aspirant Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie potwierdziła informacje medialne na temat tragedii. Przekazała, że na miejscu pracują funkcjonariusze.

- Potwierdzam, że iławscy policjanci pracują na miejscu utonięcia. Na miejsce udaje się grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator - mówiła.

Ciała małżonków zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni, co było bezpośrednią przyczyną ich śmierci. Funkcjonariusze nie mogą wypowiadać się teraz na ten temat, dziennikarze nie dowiedzieli się, czy mają konkretne podejrzenia na temat tego co się stało.

Policja pod nadzorem prokuratury zajmuje się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia. Niestety, nie wiadomo, czy do informacji publicznej zostanie podany wynik sekcji zwłok.

Dzisiaj grzeje:

  1. Od 5 grudnia ogromna zmiana dla milionów dorosłych Polaków. Mamy potwierdzenie, wszystko jest już jasne
  2. Wigilia 2020. Prawnik znalazł lukę w przepisach, rodziny jednak będą spotykać się przy świątecznych stołach?
  3. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już w niedzielę. Polacy muszą się przygotować

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarli to lekarze prowadzący indywidualną praktykę medyczną w centrum Iławy, nad Małym Jeziorakiem przy miejskiej fosie. Nad jezioro Zwiniarz przyjeżdżali, ponieważ nad akwenem znajdowała się ich posiadłość. Byli często widywani gdy oddawali się wypoczynkowi.

To niejedyne tragiczne wydarzenie, o którym informowaliśmy w ostatnich dniach.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Jedno badanie może zdecydować o wszystkim. Szczepionka na koronawirusa nie ze wskazaniem dla wszystkich
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Rodzinna tragedia na zachodzie Polski. Nie żyje małżeństwo, porażające, kogo zatrzymała policja
  4. Tragedia w szpitalu w polskiej miejscowości. Na miejscu jest policja i prokuratura, nic nie dało się zrobić
  5. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych
  6. Onieśmielające, domowe rogaliki z pysznym nadzieniem jabłkowym. Z łatwością można pomylić z wypiekami z cukierni
  7. Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości. Fani fantastycznie odpowiedzieli na apel

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Niezależna.pl/Info Iława/Radio Zet/Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News