Tragiczne informacje obiegły polskie media. Nie żyje Jarosław Manowski

Tragiczne informacje obiegły polskie media. Nie żyje Jarosław Manowski Źródło: Pixabay

Koszmarne informacje docierają do Polaków i każdemu aż odbierają mowę, bowiem media przekazały smutną wiadomość o śmierci Jarosława Manowskiego. To wielka strata, z którą nie tylko jego bliskim ciężko będzie się pogodzić.

Informacje, które obiegają polskie media, zapewne dla każdego są sporym szokiem. Chyba nikt nie spodziewał się, że wielka tragedia spadnie tak nagle i uniemożliwi wielu osobom pożegnanie się z Manowskim. Przez wiele lat spełniał się w sferze zawodowej, a teraz cała jego działalność pozostanie w pamięci fanow. 

Potworne informacje obiegają media. Nie żyje Jarosław Manowski 

Choć zupełnie nikt się tego nie spodziewał, w nocy z 26 na 27 listopada zmarł w wieku 51 lat Jarosław Manowski, dziennikarz Radia Łódź, który z rozgłośnią był związany od 1991 roku. Przyczyny zgonu wciąż nie są znane, jednak dla jego wielbicieli najważniejsze jest teraz, by miło go wspominać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Warto przypomnieć zatem, że Manowski pracował w redakcji informacji, publicystyki oraz nowych mediów Radia Łódź. Przez lata sprawdzał się jako prezenter programów informacyjnych i autor serwisów informacyjnych. Jego audycji jak np. "Na dzień dobry” czy "Słuchasz i wiesz” słuchały prawdziwe rzesze Polaków. 

Manowski od samego początku podtrzymywał, że praca w radiu jest jego największą miłością, której oddał całego siebie. Z każdym razem pełen energii i natchnienia opowiadał o swoim zawodzie, inspirując tym samym wiele początkujących dziennikarzy. 

- Radio to moja pierwsza miłość, pasja, radości i smutki, nierzadko drugi dom. Radio to praktycznie moje życie, nie tylko zawodowe. To dla mnie miejsce magiczne. W następnym wcieleniu też będę radiowcem - mówił swego czasu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiani piosenkarze skazani za zbiorowy gwałt. Wszystko nagrali i upublicznili
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Dla słuchaczy, ale przede wszystkim rodziny, jego odejście jest wielkim ciosem, z którym trudno będzie się uporać. Pogrążeni w żałobie bliscy Manowskiego nie zdecydowali się jeszcze na komentarz ani na przekazanie informacji w sprawie planowanego pogrzebu. Tymczasem zewsząd napływa coraz więcej kondolencji i pełnych żalu słów. 

Informacje, nie żyje Jarosław Manowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przystawili mikrofon do ust 12-letniej Viki Gabor. Ujawniła całą prawdę o Roksanie Węgiel
  2. Nastolatek popełnił samobójstwo. Potem ojciec poszedł do szkoły i aż znieruchomiał, gdy dowiedział się przerażającej prawdy
  3. Cukrowe ciastka z domowym lukrem są lepsze nawet od pierników! Cudownie smakują i ozdobią choinkę, przepis jest prostszy niż myślisz
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala  
  5. Następna DZIURA w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: wirtualne media

Następny artykuł