Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk

Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk Źródło: .

Informacje o tragicznym wypadku w Tatrach, w wyniku którego śmierć poniosła polska polityk, przekazała jedna z partii. Kobieta spadła z dużej wysokości.

Informacje o śmierci polskiej polityk obiegły krajowe media. Wczoraj smutne wieści przekazała jedna z partii na swoich mediach społecznościowych. Do tragicznego wypadku doszło w górach: kobieta spadła podczas wspinaczki. Bliscy oraz współpracownicy działaczki są w szoku.

Informacje o śmierci polskiej polityk

Nie żyje Katarzyna Macioszek, jedna z działaczek partii Razem. Wiadomości o jej śmierci obiegły krajowe media. Partia poinformowała o nagłym odejściu kobiety na swoim Facebooku.

- Kasia była otwartą na ludzi, uśmiechniętą, sumienną osobą, zaangażowaną szczególnie w walkę z dyskryminacją. Umiała słuchać i rozmawiać z każdą osobą, niezależnie od przekonań. Walcząc o sprawy, w które wierzyła, nie starała się nigdy o pozycję ani uznanie, chciała po prostu dokładać swoją cegiełkę do wspólnego wysiłku. Walkę o bliskie jej wartości będziemy musieli kontynuować bez Niej. Dziękujemy za wszystko, Kasiu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało - można przeczytać w poście, który opublikowała partia Razem na swoim Facebooku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie żyje Katarzyna Macioszek

Lewicowa działaczka polityczna zginęła w sobotę w tragicznym wypadku w polskich górach. Kobieta spadła z dużej wysokości w okolicach Rys w Tatrach. Koleżankę wspomniał również szef partii Razem, Adrian Zandberg. Opublikował poruszający wpis w swoich mediach społecznościowych.

- Kasia budowała Razem niemal od samego początku. Choć rzadko pojawiała się w mediach, to w organizacji warszawskiej znali ją chyba wszyscy. Bo Kasię spotykało się tam, gdzie potrzebna była pomoc. O sprawiedliwszy świat walczyła bez zadęcia, bez wielkich słów - za to rzetelnie i z troską o innych. Bardzo, bardzo smutna wiadomość - napisał czołowy polityk lewicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało
2. Nie udało się, choroba jednak postawiła na swoim i odebrała życie. Media przekazały smutne informacje o śmierci polskiego muzyka

Pogrzeb Katarzyny Macioszek zaplanowano na piątek. Odbędzie się Zielonej Górze w kaplicy na Starym Cmentarzu przy ul. Wrocławskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Szykują się duże zmiany dla pracowników 50 plus. Dłuższy urlop to nie jedyny przywilej
  3. Tragedia, po której ciężko się pozbierać. Mama powiesiła swojego 3-letniego synka, potem dokonała kolejnej strasznej rzeczy
  4. Świat emerytów wywróci się do góry nogami. Kolosalne zmiany, jest najnowszy projekt
  5. Dopiero dwa lata po śmierci Mackiewicza jego żona dokonała odkrycia. Trafiła na "ostatnią wolę" męża, o której nikt nie miał pojęcia

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News