Ludzie uciekali z mieszkań, trwa akcja strażaków i ratowników. Tragiczne doniesienia z południa Polski
pikio.pl
Weronika Wasiak - 27 Września 2020

Ludzie uciekali z mieszkań, trwa akcja strażaków i ratowników. Tragiczne doniesienia z południa Polski

Koszmarne informacje z południa Polski. Ludzie w popłochu zaczęli uciekać z mieszkań, trwa akcja straży pożarnej i ratowników.

Przygnębiające informacje dotarły właśnie do mediów. Niedzielny poranek rozpoczął się wyjątkowo koszmarnymi zdarzeniami. Ludzie nagle zerwali się z łóżek i w popłochu zaczęli uciekać z mieszkań. Sytuacja jest poważna.

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Tragiczne informacje z południa kraju. Pilna akcja służb

Jak donosi serwis "Rybnik. Nasze Miasto", w niedzielę, 27 września, kilka minut po godzinie 7.00, w bloku przy ulicy Chrobrego, w samym centrum Rybnika, doszło do potężnego wybuchu gazu. Pożar objął mieszkanie na drugim piętrze, a płomienie buchały przez okna. Lokalna społeczność natychmiast zawiadomiła odpowiednie służby, które na miejscu obecne były już po kilku minutach. Rozpoczęła się walka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby oraz pies. Zadysponowano na miejsce dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ewakuowano pozostałych mieszkańców budynku - poinformował asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, przytaczany przez serwis "Rybnik. Nasze Miasto".

Teraz natomiast pojawiły się kolejne doniesienia, z których wynika, że w wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR. Na czas akcji ratunkowej ewakuowano mieszkańców bloku. Lokalna społeczność jest przerażona. Najpierw głośny huk, a później widok stojącego w płomieniach budynku przyprawił ich o dreszcze.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. Zmiana czasu na zimowy, kiedy? Pora pożegnać lato

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

Choć służby nadal pracują na miejscu, policja wszczęła już wstępne dochodzenie. Wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia będzie jednak możliwe dopiero, gdy sytuacja zostanie w pełni opanowana. Na ten moment nie wiadomo, co doprowadziło do wybuchu. Nie wykluczone, że relacje sąsiadów mogą okazać się kluczowe. Dotychczas nie poinformowano również, w jakim stanie są osoby poszkodowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk zadzwonił do Jarosława Kaczyńskiego. Duchowny zdradził treść rozmowy
  2. Pogoń Szczecin przekazała dramatyczne wiadomości. Niemal cała drużyna z koronawirusem
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Rybnik. Nasze Miasto

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News