Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Ewa Tyburczyk

Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Ewa Tyburczyk Źródło: Pikio.pl

Informacje, które dziś obiegły krajowe media, są naprawdę tragiczne. Z najnowszych doniesień wynika, że nie żyje Ewa Tyburczyk. Kobieta była członkinią Śląskiej Rady ds. Seniorów i wiceprzewodniczącą Zarządu Samorządu Słuchaczy Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jej odejście jest nieodżałowaną stratą.

Informacje o śmierci członkini Śląskiej Rady ds. Seniorów i wiceprzewodniczącej Zarządu Samorządu Słuchaczy Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pojawiły się w krajowych mediach w poniedziałkowy poranek. Tragiczną wiadomość opublikowali w swoich mediach społecznościowych przyjaciele i współpracownicy kobiety ze Śląskiej Rady ds. Seniorów.

Informacje o śmierci Ewy Tyburczyk obiegły media

- Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej koleżanki ze Śląskiej Rady ds. Seniorów, Ewy Tyburczyk. Ewa była członkiem wielu gremiów decydujących o sprawach senioralnych: Przewodniczącą Bytomskiej Rady Seniorów, Szefową UTW oraz sekretarzem w Ogólnopolskim Porozumieniu o Współpracy Rad Seniorów. Z wielkim zaangażowaniem dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Zawsze życzliwa i serdeczna wobec osób z którymi współpracowała. Taką pozostanie w naszej pamięci - napisano na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Osoby, które miały przyjemność współpracy z Ewą Tyburczyk wspominają ją jako osobę ciepłą, uśmiechniętą i otwartą na potrzeby innych osób. W działania na rzecz seniorów wkładała całe serce. Przejmowała się krzywdą ludzi i zwierząt. Nie pozostawała bierna, robiła wszystko, by potrzebujący otrzymali pomoc. Kochała innych i sama cieszyła się ogromną sympatią otoczenia.

Przyjaciele i współpracownicy Ewy Tyburczyk nie kryją smutku, jaki wywołały w nich informacje o odejściu działaczki. Na profilach instytucji, w których działała, pojawiły się liczne komentarze. Internauci chętnie dzielą się swoimi wspomnieniami oraz wyrażają współczucie i żal po odejściu kobiety.

-  Żegnaj Ewuniu. Zawsze pozostaniesz w mojej pamięci, jako wspaniały człowiek. Jeszcze tydzień temu zamieniłyśmy kilka słów. Miałyśmy plan, pójście do teatru w Krakowie jak będziemy we wrześniu, ale ja pójdę i będę czuła Twoją obecność. Jestem smutna - napisała jedna z internautek.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Szumowski postawił sprawę jasno. Wielu Polaków nie może uwierzyć

2. Oficjalnie wiadomo, jak będą wyglądać lekcje we wrześniu. Rodzice przecierają oczy ze zdumienia

3. Kobieta uskarżała się na silny ból brzucha. W czasie operacji lekarzy wryło w ziemię

- Wiesława Walkowska To była osoba o pięknej duszy i dobrym sercu. Bardzo merytoryczna. Była jak balsam w trudnych sytuacjach. Spoczywaj w Panu kochana - dodała kolejna.

- Wspaniała kobieta.Wielka osobowość o dobrym sercu. Odeszła za wcześnie. Spoczywaj w spokoju zawsze pozostaniesz w naszej pamięci - obiecała inna.

Informacje o śmierci Ewy Tyburczyk to zdecydowanie najsmutniejsze wiadomości dzisiejszego dnia. Bliskim, przyjaciołom, kolegom, podopiecznym oraz współpracownikom zasłużonej członkini Śląskiej Rady ds. Seniorów składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Mężczyzna porwał i skrzywdził 5-latkę. Reakcja sąsiadów przeszła wszelkie oczekiwania, wstrząsające nagranie
  4. Ciężko uwierzyć, nagle stary grób Kory został przeniesiony. Widok wzrusza do łez
  5. Po latach Grzegorz Markowski przerywał milczenie. Ujawnił prawdę o żonie, nikt nie miał pojęcia
  6. Zmiana ma być dotkliwa. Nikt nie uniknie nowego obowiązku
  7. BiznesAlert: Pensje do obniżki o 30%, likwidacja czternastki na 3 lata. Resort szykuje plan ogromnych zmian
  8. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  9. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska

Źródło: Nasze Miasto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News