Legendarny sportowiec zginął w katastrofie lotniczej. Ujawniono, kto oprócz niego i 13-letniej córki był na pokładzie, niewyobrażalna tragedia

Legendarny sportowiec zginął w katastrofie lotniczej. Ujawniono, kto oprócz niego i 13-letniej córki był na pokładzie, niewyobrażalna tragedia Źródło: Wikipedia / Christopher Johnson

Informacje o nagłej, tragicznej śmierci Kobe'ego Bryanta wstrząsnęły światową opinią publiczną. Dziś wiadomo już, że na pokładzie śmigłowca znajdowało się także osiem innych osób. Tożsamość części z nich została już ujawniona.

Informacje o katastrofie śmigłowca Kobe'ego Bryanta świat przyjął z niedowierzaniem. Niestety doniesienia TMZ Sports szybko zweryfikowali dziennikarze innych redakcji branżowych. Jak twierdzą świadkowie, maszyna Sikorsky S-76 miała zapalić się jeszcze w powietrzu, a później runąć na ziemię.

Informacje nt. katastrofy śmigłowca Kobe'ego Bryanta

Przedstawiciele lokalnej policji przekazali, że poza Bryantem na pokładzie śmigłowca znajdowało się siedmiu innych pasażerów oraz pilot. Grupa planowała dotrzeć na mecz, który odbywał się w akademii założonej przez sportowca. Niestety nie udało im się dolecieć na miejsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo już, że koszykarzowi towarzyszyła 13-letnia córka, Gianna Maria Onore. Stacja CNN poinformowała, iż na pokładzie znajdował się też John Altobelli - trener baseballu z drużyny Orange Coast College. Z nim leciały jego żona oraz córka. 

Na miejscu zdarzenia trwały wielogodzinne prace

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
2. Dawidka szukała cała Polska, nie udało się. Wygląd grobu jego ojca wywołuje ciarki, ukarany nawet po śmierci?

Na razie nie wiemy, kim byli pozostali pasażerowie śmigłowca. Policja odmawia komentarzy w sprawie, twierdząc, że przekaże opinii publicznej szczegóły, gdy prace służb na miejscu zdarzenia zostaną zakończone. Nie wiadomo jednak, czy - jak stało się to w przypadku doniesień o Altobellim - dziennikarze nie okażą się szybsi niż oficjalne oświadczenia funkcjonariuszy. 

- Byłoby wysoce lekceważące, gdyby rodziny ofiar dowiedziały się z mediów, że ich bliski zginął. To jest całkowicie niedopuszczalne - przekazał jednak stanowczo szeryf policji w Los Angeles, Alex Villanueva.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dawid Kubacki w mocnych słowach po konkursie w Zakopanem. "Jest niedosyt"
  2. Adam Małysz krytykuje polskiego skoczka. Padły bardzo mocne słowa
  3. Młodzi wyrzucili gości weselnych, bo nie spełnili jednego warunku. Wierzyć się nie chce
  4. Jeśli zobaczysz podobne urządzenie w publicznej toalecie, natychmiast zadzwoń na policję. Ich przeznaczenie poraża
  5. Gdy dowiesz się, po co w opakowaniu na mięso jest "higieniczna wkładka", już nigdy go nie kupisz. Wielkie oszustwo producentów

Źródło: Sportowe Fakty WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News