Policja na terenie willi Olgi Tokarczuk. Niepokojące nieoficjalne doniesienia

Policja na terenie willi Olgi Tokarczuk. Niepokojące nieoficjalne doniesienia Źródło: .

Informacje, które docierają do mediów z Wrocławia, okazują się bardzo niepokojące. Z nieoficjalnych wieści wynika, że w nocy z soboty na niedzielę doszło do włamania do mieszkania, które ma należeć do Olgi Tokarczuk. Policja nie ujawniła jeszcze szczegółów sprawy.

Informacje z Wrocławia - chociaż wciąż nieoficjalne - obiegły już największe media w kraju. W nocy z 25 na 26 stycznia ktoś włamał się do domu na Krzykach. Posiadłość ma rzekomo należeć do polskiej laureatki Nagrody Nobla, Olgi Tokarczuk. Sana pisarka najpewniej przebywa obecnie poza granicami kraju.

Informacje z Wrocławia okazują się niepokojące

Przedstawiciele lokalnej policji nie chcą na razie potwierdzić medialnych doniesień. Przyznają jednak, że do włamania w tej okolicy rzeczywiście doszło. Nie ukrywają też, że na miejscu pracuje grupa funkcjonariuszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Działania policji były prowadzone dwutorowo. Funkcjonariusze z KMP Wrocław prowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Na miejscu była też policja kryminalna, która zajęła się typowaniem podejrzanych - przekazał st. sierż. Krzysztof Marcjan.

Policja nie chce na razie ujawnić szczegółów zdarzenia

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe lądowanie samolotu LOT przez pasażerkę. Po dotknięciu ziemi odkryto jeszcze jedną rzecz
2. 
Fatalne wiadomości. Wielu Polaków szukało jej od Wigilii, policja potwierdziła najgorsze doniesienia o Małgorzacie

Nie wiadomo, jakie dokładnie straty ponieśli właściciele domu. Najpewniej złodzieje ukradli przede wszystkim pieniądze, które zostały zgromadzone w różnych walutach. Okoliczności zdarzenia wciąż nie są publicznie znane. Na większą ilość informacji, szczególnie tych oficjalnie potwierdzonych lub zdementowanych przez policjantów oraz samą Olgę Tokarczuk, będziemy musieli najpewniej jeszcze poczekać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są porażające zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus. Fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  2. Nie zapukają już do twoich drzwi. Wszystko będziesz musiał załatwić sam
  3. Moneta w zamku drzwi w samochodzie oznacza wielkie niebezpieczeństwo? Ekspert wyjaśnia, nie ma już cienia wątpliwości
  4. Uwielbiana wokalistka drży z niepokoju o swoje dziecko. Nie chce, żeby musiało cierpieć
  5. Licealiści dali niesamowity popis podczas studniówki. Na parkiecie działy się cuda, nawet Iwona Pavlović dałaby 10

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News