Informacje o tragedii
Pikio.pl
Monika Majko - 25 Listopada 2020

Na miejscu strażacy, psy i jednostki specjalne. Trwa walka o życie, tragedia na południu Polski

Informacje o tragicznym wypadku obiegły krajowe media, na południu kraju ciężarówka uderzyła w budynek mieszkalny. Na miejscu pracują służby ratunkowe, trwa dramatyczna walka o życie.

Informacje obiegły krajowe media. Na Dolnym Śląsku doszło do tragicznego wypadku. Dwie osoby zostały uwięzione pod gruzami budynku, w który uderzyła ciężarówka. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Świerzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłŚwierzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłCzytaj dalej

Informacje o wypadku na Dolnym Śląsku obiegły krajowe media

W Piławie Dolnej na Dolnym Śląsku trwa pilna akcja ratunkowa, około godziny 10:00 ciężarówka uderzyła w budynek, który częściowo się zawalił. Wewnątrz uwięzione są dwie osoby, trwa dramatyczna walka o ich życie.

- Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza została zadysponowana na teren powiatu dzierżoniowskiego do przeszukania budynku, który się zawalił po uderzeniu TIR-a - przekazał Tomasz Kwiatkowski Oficer prasowy KM PSP w Wałbrzychu.

Jak przekazał reporter RMF FM Paweł Pyclik, na parterze wielorodzinnego budynku był sklep, a na piętrze mieszkanie. Budynek znajdujący się przy ulicy Głównej 33 częściowo się zawalił.

Ciężarówka uderzyła w budynek wielorodzinny

- Grupa wałbrzyska wyjechała do Piławy Dolnej, gdzie samochód ciężarowy uderzył w budynek mieszkalny. Na miejsce wysłanych zostało już dziesięć pojazdów, w tym z Wałbrzycha kontener i samochód z psami, a te siły rosną - przekazał Aleksander Kucharczyk z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej z Wrocławia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielkie zmiany dla emerytów już od 1 grudnia. ZUS może zmniejszyć lub zawiesić wypłaty
  2. Leon Niemczyk nie żyje. Jego ostatnie chwile były wstrząsające, zmarł w samotności we własnym mieszkaniu
  3. Ministerstwo przekazało kluczowe informacje dla wszystkich Polaków. Każdy musi się podporządkować

Trzy osoby, przebywające w sklepie, zdołały uciec, z kabiny TIR-a wyciągnięto także kierowcę, który został przetransportowany do szpitala. Ze zniszczonego mieszkania na piętrze ewakuowano jedną osobę.

Lokalne media ostrzegają, że wyniku uszkodzeń w budynku, spowodowanych przez uderzenie ciężarówki, może dojść do wycieku gazu.Na miejsce dojechało pogotowie energetyczne oraz gazowe. Pojawiły się też grupa poszukiwawczo-ratownicza z Wałbrzycha oraz jednostka specjalna z Wrocławia.

Droga z Dzierżoniowa do Ząbkowic Śląskich jest na skutek wypadku całkowicie zablokowana. Policja zaleca objazd przez Bielawę i Owiesno do Piławy Górnej. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Informacje

Informacje

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Jeden błąd podczas imprezy zakończył się tragedią. Nie żyje 7 osób
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Kolosalny błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawidłową liczbę
  4. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje trzech księży, wszyscy zmarli w niedzielę
  6. Ideał dla dużych i małych fanów słodkości. Ciasto bez pieczenia Kinder Country wygra z innymi deserami
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: RMF 24/ Wałbrzych Dla Was

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News