Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę Źródło: screen/TVN24

Przerażające informacje z jednego z polskich miast. Autobus miejski stanął w płomieniach, Straż Pożarna musiała przeprowadzić akcję gaśniczą.

TVN przekazał dziś informacje o nieszczęśliwym wypadku na północy kraju. Kiedy pasażerowie byli wewnątrz autobusu, doszło do pożaru wewnątrz pojazdu. 

TVN przekazuje informacje o pożarze autobusu

Do incydentu doszło w poniedziałek koło godziny 11 w Szczecinie w dzielnicy Gumieńce. Wtedy też Straż Pożarna otrzymała informacje o pożarze autobusu miejskiego linii 108. Palący się pojazd zatrzymał się na ulicy Ku Słońcu. Wiadomo, że w środku było 20 osób. Okazało się, że gaśnica w pojeździe miejskim nie działala.

- Jechaliśmy i nagle podjechał samochód osobowy. Zatrzymał autobus na przystanku, wszyscy wysiedliśmy i zaczęło się palić. Szedł drobny dym z tyłu. Gdyby gaśnica odpaliła, nie byłoby takich zniszczeń - relacjonowała jedna z pasażerek w rozmowie z Radiem Szczecin

Szczecińska straż pożarna wysłała na miejsce dwa zastępy. Gdy strażacy dotarli na miejsce autobus był już pusty, pasażerowie zostali ewakuowani i na szczęście nikomu nic się nie stało. Dzięki temu, że nie było już nikogo w pojeździe, straż pożarna mogła od razu przejść do gaszenia pożaru.

Udana akcja Straży Pożarnej, utrudnienia na drodze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podał kapitan Franciszek Goliński z Komendy Miejskiej PSP w Szczecinie, udało się ugasić płomienie i obeszło się bez ofiar. Obecnie nie wiadomo, w jaki sposób doszło do pożaru. Na czas uprzątania wraku autobusu, zablokowano ulice Ku Słońcu w pobliżu skrzyżowania z ulicą Hrubieszowską.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Nagrania z pożaru wyglądają przerażająco. Widać jak płonie tylna część autobusu, prawdopodobnie jest to silnik. Z otwartych drzwi pojazdu wydobywały się gęste kłęby dymu, a strażacy krzątali się dookoła pojazdu, gasząc źródło pożaru.

uploaded

uploaded

screen/TVN

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

Źródło: TVN

Następny artykuł