Informacje, 2 listopada
unsplash.com RUSLAN BOGDANOV
Weronika Wasiak - 25 Października 2020

Eksperci ujawnili, co wydarzy się już 2 listopada. Wielu ludzi obawiało się podobnych informacji

Najnowsze informacje mogą wzbudzać spore emocje. Eksperci nie mają wątpliwości w sprawie tego, co wydarzy się już 2 listopada. Nie zostało wiele czasu.

Informacje dotyczące koronawirusa przyćmiło wszystko inne. Od pewnego czasu jednak opinia publiczna coraz żywiej dyskutuje na temat pewnej daty i tego, co wówczas nas czeka. Zapowiedzi są fatalne, a w ich sprawie głos zabrali właśnie naukowcy.

Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywoWiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywoCzytaj dalej

Eksperci ujawnili prawdę. Porażające informacje ws. 2 listopada

Serwis Papilot przypomina, że coraz częściej w mediach pojawiają się przygnębiające zapowiedzi dotyczące końca 2020 i początku 2021 roku. Jednocześnie pojawia się również wątek asteroidy 2018VP1, którą naukowcy obserwują od 2 lat, a która jest coraz bliżej ziemi. Według ekspertów, 2 listopada tego roku może być naprawdę blisko, a nawet może być widoczna gołym okiem!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

- Słynny astrofizyk Neil deGrasse Tyson jest zdania, że asteroida znana jako 2018VP1 leci w kierunku naszej planety z prędkością 40 tys. km/h i już wkrótce przeleci obok nas. Według Tysona asteroida wielkości od 1,8 do 3,9 metra przeleci w minimalnej odległości od Ziemi 2 listopada o godzinie 13.33 czasu polskiego - podaje antyradio.pl.

Chociaż niepokój zdaje się ogarniać coraz szersze grono, naukowcy uspokajają i wyjaśniają, że zagrożenie jest tylko teoretyczne.

Co więcej, gdy asteroida 2018VP1 przeleci w pobliżu naszej planety, przyjdzie nam zaobserwować jedyny w swoim rodzaju widok. Warto zaznaczyć, że nie zdarza się to często.

- Obecnie ma 0,41 proc. szans na przedostanie się do atmosfery naszej planety, ale gdyby tak się stało, rozpadłby się ze względu na swój niezwykle mały rozmiar - wyjaśnia NASA.

- Ta asteroida nie jest wystarczająco duża, aby narobić szkód. Jeśli więc nasz świat się skończy w 2020 roku, to nie z winy wszechświata - dodaje Neil deGrasse Tyson.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Nagła i kontrowersyjna decyzja Trzaskowskiego. Dotyczy aborcji w miejskich szpitalach, nikt się nie spodziewał

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

Eksperci wydają się pewni, że mimo iż 2 listopada asteroida może być widoczna na niebie, co oznacza, że znajdzie się naprawdę blisko ziemi, nie powinniśmy się obawiać. Wszystko wskazuje więc na to, że osoby, które dotychczas obawiały się potężnego kataklizmu, mogą odetchnąć z ulgą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamaskowani rabusie napadli na bank. Powód włamania zaskakuje, nie przyszli tam po pieniądze
  2. Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego wyszła na jaw. Siedział w więzieniu, powód jest porażający
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Księżyc zaskoczył naukowców z NASA. Jedno z najciekawszych zdjęć w historii
  7. Gessler zarzuca Polakom 3 karygodne błędy w przygotowaniu schabowych. Dotyczą smażenia, marynaty i mięsa
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News