Ratownik medyczny został zraniony przez pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Trwają pilne poszukiwania

Ratownik medyczny został zraniony przez pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Trwają pilne poszukiwania Źródło: .

Informacje z południowo-zachodniej Polski przyprawiają o gęsią skórkę. Ratownik medyczny został zaatakowany przez agresywnego pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Wiemy, w jakim stanie jest medyk.

Informacje o wydarzeniach w karetce wstrząsnęły wszystkimi ratownikami. To mogli być oni. Pacjent, który mógł być zakażony, nie tylko zagroził ich zdrowiu, ale i życiu.

Przykre informacje o samopoczuciu ratownika medycznego

Chociaż zdarzenie jeszcze nie zostało zbyt dobrze opisane w mediach, portale społecznościowe dostarczyły wielu informacji. Okazało się, że ubiegłej nocy ratownicy medyczni jadący autostradą A4, przewozili pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Mężczyzna okazał się być agresywny i na jednego z ratowników rzucił się z nożem. Zadał mu kilka ran kłutych.

- Mamy bardzo przykry incydent z dzisiejszej nocy. Zaatakowany nożem został ratownik medyczny - dźgnięty w klatkę piersiową (akcja działa się w karetce), sprawdza uciekł z miejsca zdarzenia. Godzina akcji - 3 w nocy. Pacjent z podejrzeniem #koronawirus. Trzymamy kciuki za ratownika i jego szybki powrót do zdrowia. Wg informacji, które do nas spływają - 6 ran kłutych, sprawca nie złapany. Karetka poruszała się autostradą A4 zmierzając do Bolesławca na oddział zakaźny - czytamy na profilu facebookowym "The Bad Bunzlauer - złe wiadomości z Bolesławca".

Niektóre informacje nadal są niepotwierdzone

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"The Bad Bunzlauer" zaznacza, że "informacje między źródłami znacząco się różnią co do tego w jaki sposób i w jakim stanie był transportowany ugodzony wielokrotnie nożem ratownik. Czekamy więc na jakąś oficjalną wersję". Z kolei na portalu "Istotne" czytamy, że ratownik został przewieziony do szpitala w poważnym stanie i walczy o życie. Oczywiście przewożony agresor nie trafił do szpitala zakaźnego w Bolesławcu, uciekł. Policja zajmuje się odnalezieniem zbiega.

Dzisiaj grzeje: 1. Duży wzrost zachorowań, kolejne ofiary śmiertelne. Sytuacja w jednym województwie coraz bardziej się komplikuje
2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

Na tę chwilę nie zostały jeszcze upublicznione dane mężczyzny lub jego rysopis. Jeśli sytuacja będzie tego wymagać, z pewnością do mediów trafi oficjalna prośba o pomoc w poszukiwaniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Zmarł drugi polski ksiądz zarażony koronawirusem. Mieszkańcy coraz bardziej się obawiają
  4. Mężczyzna codziennie podchodzi do okna budynku, siada przed nim i wyjmuje telefon. Powód wyciska łzy z oczu
  5. Nikt nie miał pojęcia o kwarantannie 50-letniej Polki. Tragiczne odkrycie w jej mieszkaniu
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News