Media obiegła nagła smutna wiadomość. Nie żyje Ryszard Żółtaniecki

Media obiegła nagła smutna wiadomość. Nie żyje Ryszard Żółtaniecki Źródło: .

Smutne informacje obiegły polskie media. Dziennikarze dowiedzieli się, że nie żyje Ryszard Żółtaniecki, to już potwierdzona wiadomość. Miał ogromny wpływ na Polskę.

Informacje, które udostępnił jeden z polskich dziennikarzy, pogrążają w smutku wszystkich sympatyków zmarłego. Był ceniony nie tylko w rodzimym kraju, ale również na całym świecie.

Informacje o śmierci mężczyzny przekazał Adrian Klarenbach

Polskie media pogrążyły się w smutku i dzielą się przygnębiającą wiadomością: nie żyje Ryszard Żółtaniecki. Informację jako pierwszy przekazał na Twitterze dziennikarz znany z TVP Info, Adrian Klarenbach. Napisał: "R.I.P dr Ryszard Żółtaniecki". Zmarły mężczyzna był poetą, socjologiem oraz dyplomatą znanym nie tylko w Polsce.

Ryszard Żółtaniecki w chwili śmierci miał zaledwie 69 lat. Nie wiadomo, co było powodem zgonu. Rodzina nie skomentowała jeszcze tych doniesień, nikt nie wie również, czy znany socjolog na coś chorował.

Był ceniony za granicą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ryszard Żółtaniecki urodził się w 1951 roku. Wybrał kierunek, jaki najbardziej go interesował i skończył studia na Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskał również stopień doktora. Początek lat 90. był dla niego przełomowy: został dyrektorem Departamentu Polityki Kulturalnej i Naukowej MSZ, a rok później trafił na stanowisko ambasadora Rzeczpospolitej Polskiej w Grecji i na Cyprze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. Prawdziwa przyczyna śmierci Villas była inna niż wszyscy sądzą? Skrywana tajemnica polskiej diwy ujawniona

Był na tyle cenionym ekspertem, że spełnił się także jako doradca MSZ oraz wicedyrektor Departamentu Promocji i Informacji w MSZ. Nade wszystko kochał poezję, uwielbiał tworzyć. Wydał 2 tomy pełne swoich dzieł: "Wypędzeni" oraz "Roraty". W ostatnich latach pracował jako wykładowca w Collegium Civitas i często był proszony o ocenianie i komentowanie aktualnych wydarzeń politycznych na scenie polskiej oraz zagranicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnili jak powstaje jedzenie w KFC. Jest afera, nagranie ściska za żołądek
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Łzy same lecą. Mama Ani Przybylskiej ujawniła jej ostatnie minuty życia, smutne
  4. Skandal z Roksaną Węgiel w roli głównej. Nastolatka straciła cierpliwość, wydała oświadczenie
  5. Wszyscy go robią. Błąd w przyrządzeniu kurczaka ma katastrofalne konsekwencje

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News