Wiadomo, jaki jest stan Piotra Żyły. Był tak oszołomiony upadkiem, że ratownicy nie dali sobie z nim rady

Wiadomo, jaki jest stan Piotra Żyły. Był tak oszołomiony upadkiem, że ratownicy nie dali sobie z nim rady Źródło: twitter

Informacje o upadku Piotra Żyły w trakcie występu skoczka podczas zawodów Pucharu Świata w Wiśle przeraziły wszystkich kibiców sportu. Według najnowszych ustaleń, sportowiec był tak ranny, że miał wielki problem z postrzeganiem rzeczywistości. Ratownicy mieli wielkie problemy z tym, aby uspokoić członka reprezentacji Polski.

Informacje ze świata sportu wstrząsnęły polskimi kibicami. W trakcie konkursu w Wiśle, jeden z najlepszych polskich skoczków odniósł poważny wypadek. Reprezentant Polski w trakcie swojego występu w pierwszej turze zawodów rozbił się o ziemię przy próbie lądowania na 119 metrze. Narta przecięła głowę sportowca, który zakrwawiony stracił na chwilę przytomność. Wiemy, co działo się później z rannym skoczkiem narciarskim.

Informacje z Wisły na temat stanu Piotra Żyły. Zawodnik poważnie kontuzjowany

Uderzenie Żyły przy skoku wyglądało bardzo źle od samego początku. Z głowy skoczka tryskała krew, a sam w ciężkim stanie, ale o własnych siłach opuścił konkurs. Skoczek powędrował do szatni i był w takim szoku, że sam nie dowierzał w to, co się stało. Według kolegi Żyły z kadry - Macieja Kota, sportowiec chciał ruszyć po opatrzeniu na drugą sesję konkursową, na którą nie udało mu się zakwalifikować.

- Wpadł do szatni i był gotowy iść na drugą serię. Niestety trochę mu zabrakło do awansu - powiedział Maciej Kot.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stan skoczka narciarskiego jest stabilny

Mimo że Piotr Żyła przez długi czas pozostawał w szoku po swoim upadku, a także nie dawał się opatrzyć medykom obecnym na miejscu wypadku, to jego stan można na chwilę obecną ocenić jako stabilny. Jeszcze nie wiadomo, czy zawodnik będzie musiał sobie zrobić przerwę od sportu, bo same osoby obecne na konkursie w Wiśle potwierdzają, że zdarzenie wyglądało bardzo dramatycznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
 
2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

- Wszystko w porządku z Żyłą - powiedziała osoba z obozu reprezentacji Polski w krótkim oświadczeniu dla prasy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Genialnie prosty przepis na pyszne pieczone ziemniaki, takich jeszcze nigdy nie jadłeś. Sekretem jest popularna przyprawa, wszystko zmienia
  2. Mimo wielu ostrzeżeń bez rękawiczek dotknęła ciężko chorego kota. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy
  3. Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: Przegląd Sportowy

Następny artykuł