informacje żywioł szpital
Pixabay WolfBlur
Joanna Szwalikowska - 23 Września 2020

Żywioł uderzył z ogromną siłą. 14 nastolatków w ciężkim stanie trafiło do szpitala, porażające informacje

Właśnie dotarły do nas dramatyczne informacje z jednej z zagranicznych miejscowości. Doszło do tragicznego zdarzenia. 14 nastolatków zostało poważnie rannych. Chłopcy nie przerwali gry w piłkę, pomimo burzy, niestety żywioł uderzył z siłą o wiele większą niż się spodziewali.

Dramatyczne informacje ze Szwajcarii. Czternastu nastolatków trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami. Niestety zetknięcie z żywiołem okazało się dla nich bardzo poważne. Nastoletni chłopcy pomimo burzy nie przerwali gry w piłkę. Niedługo później doszło do strasznych scen.

Agata Duda sprawiła, że wszyscy zamarliGdy Agata Duda weszła do pomieszczenia, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?Czytaj dalej

Szokujące informacje ze Szwajcarii. 14 nastolatków trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami

W miejscowości Abtwil w Szwajcarii doszło do dramatycznych scen. Czternastu nastolatków grało w piłę nożną, gdy rozpętała się burza. Chłopcy pomimo tego nie przerwali zabawy. W pewnym momencie w jeden ze słupów przy boisku uderzył piorun. Niestety wszyscy grający zostali porażeni prądem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

szczur kanalizacja szokująca prawdaZ kanalizacji wyciągnęli coś przypominające olbrzymiego szczura. Gdy poznali prawdę, zamarliCzytaj dalej

Przerażająca sytuacja miała miejsce we wtorek 22 września w Abtwil w szwajcarskim kantonie Sankt Gallen. Czternastu chłopców rozgrywało mecz piłki nożnej podczas burzy. Po uderzeniu pioruna wszyscy zostali ranni. Sytuacja została opisana na facebookowej grupie Kataklizmy w Polsce i na świecie. Chłopcy grali w piłkę nożną, gdy nagle w jeden ze słupów oświetleniowych trafił piorun. Następnie "rozszedł" się po boisku, przez co wszyscy chłopcy zostali porażeni prądem.

Wszyscy chłopcy zostali ranni i trafili do szpitala. Jeden z nich był w ciężkim stanie, wskutek czego został transportowany helikopterem. Obecnie policja zajmuje się wyjaśnieniem, dlaczego gra nie została przerwana pomimo panujących warunków atmosferycznych.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla polskich emerytów. Rząd zabierze im pieniądze

2. Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż gwiazdy pokazał pierwsze zdjęcie maluszka, ”Jesteś najpiękniejszym prezentem”

3. Mamy potwierdzenie, do października dzieci nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Gra w piłkę skończyła się dla nastolatków bardzo poważnie. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego nie przerwali gry i kontynuowali ją pomimo niebezpiecznych warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, że podczas burzy należy zachować wszelkie środki ostrożności oraz stosować się do poleceń służb i obserwować na bieżąco sytuację pogodową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była jedną z gwiazd "M jak miłość", nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
  2. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
  3. Danuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całego
  4. W zgliszczach samolotu znaleziono list należący do Anny Jantar. Dziś córka ujawnia jego treść
  5. Nagła wiadomość zdruzgotała kilka pokoleń Polaków. Media podały informacje o pogrzebie
  6. Ile naprawdę lat ma Magda Gessler? Bez make-upu wygląda na 15 lat mniej

Lech Wałęsa pokazał zdjęciaLech Wałęsa pokazał, jak teraz spędza czas. Polacy zaniemówili, podobnego hitu nie było od latCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News