Fani pogrążają się w żałobie. Niespodziewane informacje o śmierci druzgoczą, przedziwne okoliczności

Fani pogrążają się w żałobie. Niespodziewane informacje o śmierci druzgoczą, przedziwne okoliczności Źródło: Pikio.pl

Informacje o śmierci znanej kobiety obiegły światowe media, celebrytka została znaleziona martwa w jednym z moskiewskich hoteli. Policja poszukuje mężczyzny, który mógł być zamieszany w zabójstwo.

Informacje o śmierci celebrytki obiegły światowe media, fani kobiety są w szoku. Lokalne media przekazały wstrząsające szczegóły, jej ciało znaleziono w jednym z moskiewskich hoteli. Policja poszukuje mężczyzny, który być może jest zamieszany w zabójstwo.

Informacje o śmierci znanej kobiety wstrząsnęły światowymi mediami

Nie żyje Anna Ambarcumian, rosyjska seksuolożka i internetowa celebrytka. Jak donosi redakcja Ren TV, gwiazda została znaleziona martwa w Peter I Hotel w Moskwie w nocy z piątku na sobotę. Przy jej zwłokach na łóżku znaleziono również leki przeciwbólowe.

Jak przekazały lokalne media, zwłoki 26-latki odnaleziono 5 godzin po jej zgonie. Ambarcumian była psycholożką, psychiatrą i seksuolożką, która brała udział w programach telewizyjnych jako ekspertka np. w sprawach seksu. Jej profil na Instagramie śledziło ponad 370 tys. internautów. Tuż przed śmiercią celebrytka miała dostawać telefoniczne groźby, a w jednej z rozmów z prawnikiem Sergiejem Żorinem gwiazda miała wprost wyznać, że boi się o swoje życie.

- Jeśli mam być szczera, to się boję. Piszą do mnie: "Czekaj na wizytę". Często pomieszkuję całkiem sama - miała wyjawić gwiazda.

Informacje o nagłej śmierci Anny Ambarcumian zszokowały fanów 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawnik celebrytki rozmowie z Ren TV wyznał, że gwiazda miała prawdopodobnie problemy związane z długami. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że w piątek z pokoju w którym znaleziono martwą gwiazdę, wyszedł niezidentyfikowany mężczyzna. Trwają jego poszukiwania.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważną wiadomość, dotyczy wszystkich Polaków. Wielu będzie zdumionych

2. Jedynym objawem było obgryzanie paznokci. 11-letni chłopiec trafił do szpitala ostatniej chwili

- Gdy się z nią kontaktowałem, czułem, że czegoś mi nie mówi. Twierdziła, że jej znajomy pożyczył pieniądze, a ona była poręczycielką, a ci teraz ją wyzywają i dręczą. Podała mi nawet numery telefonów, z których dzwonili. Radziłem jej, by nie negocjowała z nimi i nie kontaktowała się z policją. Nie wiem, czy posłuchała, ale w rozmowie czułem, że dzieje się coś dziwnego. Przypuszczam, że ukrywała przede mną prawdziwe motywy roszczeń, ale to tylko moje zdanie. Być może sama była winna pieniądze lub coś innego było przedmiotem konfliktu? Odpowiadała na moje pytania nieco niespójnie. I wydawało mi się, że była w "odmienionym" stanie, jakby pod wpływem czegoś. Jej apelacja nie była normalną apelacją od klienta do prawnika. Nagrywała dużo wiadomości głosowych, które się wzajemnie wykluczały - miał przekazać prawnik gwiazdy w rozmowie z mediami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Polacy spróbowali niemieckich pierogów i brakuje im słów. Obłędne nadzienie żywcem przenosi do nieba
  3. Niemal każdy Polak robi codziennie jedną drobną rzecz na ulicy. Można za nią dostać ogromny mandat
  4. Niebywałe informacje o Zenku Martyniuku obiegają media. Nikt się nie spodziewał
  5. Tuż po narodzinach bliźniaków lekarz spojrzał na mamę i powiedział 2 słowa. Zapamięta je do końca życia
  6. Tragiczne wieści obiegły Polskę. Niestety, nie żyje Mikołaj Kubica

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News