39-latek zwabił 13-latkę i niewyobrażalnie ją skrzywdził. Nie przewidział, kogo wpuści do mieszkania kilka dni poźniej

39-latek zwabił 13-latkę i niewyobrażalnie ją skrzywdził. Nie przewidział, kogo wpuści do mieszkania kilka dni poźniej Źródło: Unsplash.com Steve Halama

Porażające informacje z północy Polski. 39-letni mężczyzna miał polować w internecie na małe dzieci. Natrafił na 13-latkę, z którą nawiązał kontakt. Zwabił ją do swojego mieszkania, a później skrzywdził. Przez długi czas myślał, że ujdzie mu to na sucho, aż na początku tego tygodnia usłyszał pukanie do drzwi. Gdy otworzył, nie wierzył własnym oczom.

Do mediów dotarły informacje o zatrzymaniu przeprowadzonemu przez funkcjonariuszy gdańskiej komendy wojewódzkiej. Zatrzymano mężczyznę oskarżonego o czyny pedofilskie z 13-latką. Przez długi czas sądził, że wszystko uda się zachować w tajemnicy. Na jego nieszczęście, wszystko wyszło na jaw.

Przerażające informacje z północy Polski, policja namierzyła pedofila

39-latek z Mazowsza, w połowie 2019 roku skontaktował się przez internet z 13-letnią dziewczyną. Rozmawiał z nią za pomocą komunikatorów internetowych, a także wysyłał jej swoje roznegliżowane zdjęcia. Udało mu się ją wielokrotnie zwabić i uwieść, a następnie wykorzystać seksualnie.

W trakcie spotkań doszło do molestowania seksualnego oraz stosunków płciowych. Nie poinformowano, w jaki sposób doszło do wykrycia sprawcy. Wiadomo jednak, że mężczyzna kompletnie nie spodziewał się, że poniesie jakiekolwiek konsekwencje. Aż na początku tego tygodnia, ktoś zapukał do drzwi jego mieszkania.

Sprawca kompletnie nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy, sądził, że uda mu się uniknąć sprawiedliwości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci udali się do jego mieszkania w województwie mazowieckim. Gdy 39-latek otworzył drzwi i zobaczył policjantów, był poważnie zaskoczony, nie spodziewał się wizyty policji. Jak relacjonują funkcjonariusze, poddał się aresztowaniu bez żadnego protestu. Następnie przewieziono go do jednostki.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalna tragedia, rozbił się samolot ze 100 pasażerami na pokładzie. Wokół lotniska płoną domy, fatalne wiadomości zza granicy
2. 30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

W jednostce usłyszał zarzuty za czyny pedofilskie. Po decyzji sądu zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Grozi mu 12 lat więzienia. Ponadto jak informuje policja, wciąż trwa śledztwo i może dojść w najbliższym czasie do kolejnych zatrzymań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kiedy otwarcie granic? Jest deklaracja szefowej resortu rozwoju
  2. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  3. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
  4. Zapadła ostateczna i oficjalna decyzja ws. wesel. Narzeczeni nie będą zadowoleni
  5. Synoptycy ostrzegają, lepiej przełożyć plany na weekend. Już jutro pogoda rozczaruje wielu Polaków
  6. Bezradna pracownica Biedronki nie może już wytrzymać. Irytujące obostrzenie przeszkadza jej w pracy

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News