Fatalne informacje obiegają media. Nie żyje "kobieta roku", okropna, nagła śmierć

Fatalne informacje obiegają media. Nie żyje "kobieta roku", okropna, nagła śmierć Źródło: .

Informacje o śmierci obiegły światowe media, znane są szczegóły nagłego zgonu kobiety, okrzykniętej "kobietą roku". Jej życie było inspiracją dla wielu, a śmierć stała się potężnym ciosem dla wszystkich fanów.

Informacje o śmierci 30-latki pojawiają się w światowych mediach. Znane są szczegóły nagłego zgonu "kobiety roku". Niespodziewana śmierć zszokowała fanów kobiety, która była dla nich wielką inspiracją. Odeszła w wyjątkowo okropnych okolicznościach, tego nikt się nie spodziewał

Informacje o śmierci 30-latki zszokowały wielbicieli kobiety

Fani kobiety byli w wielkim szoku, kiedy okazało się, że ich ulubienica zmarła. Mia Austin z Wielkiej Brytanii zdobyła tytuł "kobiety roku", niestety umarła dzień przed odebraniem nagrody. 30-latka była inspiracją dla ludzi na całym świecie. Częściowo sparaliżowana kobieta napisała książkę, podróżowała po świecie i udzielała się charytatywnie. 

Teraz prokuratura podała szokujące przyczyny śmierci 30-latki. To był bardzo nieszczęśliwy wypadek, kobieta postanowiła sprawdzić się w "wyzwaniu marshmallow" tak jak uczestnicy reality show pt. "love Island". Polega ono na tym, by zmieścić w ustach jak najwięcej słodkich pianek. W dniu śmierci kobieta zobaczyła ogromne opakowanie pianek w sklepie i postanowiła spróbować swoich sił.

Informacje zszokowały wielbicieli kobiety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety szybko okazało się, że nie jest w stanie ani przełknąć powstałej w ustach słodkiej masy, ani jej wypluć. Wszystko przez częściowy paraliż, który jest wynikiem udaru, jaki przeszła w wieku 21 lat. Kobieta zaczęła się dusić, a narastająca panika powodowała, że sytuacja była nie do opanowania. Koleżanki Austin wezwały karetkę, jednak medycy nie zdążyli pomóc 30-latce. Udusiła się piankami.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Zmarła kobieta była autorką głośnej książki pt. "W mgnieniu oka". Napisała ją będąc w tzw. stanie zamknięcia. Austin po udarze miała prawie całkowicie sparaliżowane ciało i nie mogła mówić, jednak jej mózg przez cały czas działał prawidłowo. Porozumiewała się z otoczeniem za pomocą mrugnięć powiekami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia
     

źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News