Informacje ws. ewakuacji
pixabay.com arembowski
Weronika Wasiak - 21 Października 2020

Na miejscu mnóstwo strażaków, niezbędna ewakuacja. Kłęby dymu widoczne z daleka, tragedia w polskiej miejscowości

Niepokojące informacje z polskiego miasta. Na miejsce natychmiast zadysponowano oddziały straży pożarnej, konieczna była ewakuacja mieszkańców. Wokół widać tylko kłęby dymu.

Fatalne informacje właśnie przedostały się do mediów. Przerażeni mieszkańcy, widząc unoszący się nad budynkami siwy dym, natychmiast wezwali pomoc. Doszło do niespodziewanego wybuchu pożaru, w środku była kilkuosobowa rodzina.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Pilna ewakuacja w polskim mieście. Przekazano porażające informacje

Z doniesień Super Expressu wynika, że do zdarzenia doszło w środę, 21 października, około godziny 15:00. W mieszkaniu na 4. piętrze w bloku nr 64 przy ul. Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy nagle wybuchł pożar. W środku była wówczas kilkuosobowa rodzina. Świadkowie natychmiast wezwali pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Już po chwili na miejscu obecne były cztery zastępy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Tuż przed przybyciem służb wszystkim lokatorom udało się samodzielnie opuścić mieszkanie. Wiadomo, że nikomu nic się nie stało. Strażacy zajęli się ugaszaniem ognia, a lokalna społeczność z bólem obserwowała gęste kłęby dymu unoszące się nad budynkami.

Funkcjonariusze najpierw podali jeden prąd wody przez klatkę schodową bloku i ugasili płomienie, a następnie zaczęto wietrzyć lokum. Na miejscu zjawiła się również policja, która wszczęła dochodzenie wyjaśniające okoliczności zdarzenia, gdy tylko było to możliwe.

Nie jest pewne, czy znana jest już przyczyna wybuchu pożaru. Nie poinformowano również, do jak dużych zniszczeń żywioł doprowadził. Więcej szczegółów najprawdopodobniej zostanie przekazane prasie w najbliższym czasie.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Uczniowie podstawówek przejdą na naukę online. Premier właśnie wydał oświadczenie

3. Naukowcy apelują do Polaków: zacznie się już 3 grudnia. Czarny scenariusz może spełnić się na naszych oczach

Wszyscy członkowie rodziny, którym udało się uciec przed rozprzestrzeniającym się ogniem, nie doznali żadnych obrażeń. Wszyscy byli jedynie wystraszeni, ale na szczęście szybko otrzymali właściwą opiekę mundurowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta
  3. Najpiękniejsza polska bokserka przeszła badania głowy. Nie może uwierzyć w ich wyniki (FOTO)
  4. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Zdradziła, jaki był naprawdę
  5. Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierci
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich
  7. Chciałeś kupić PlayStation 5 w dniu premiery? Może czekać Cię wielkie rozczarowanie
  8. Dzięki dodaniu do gulaszu wieprzowego 1 nietypowego warzywa, smak zupełnie się zmienia. Po spróbowaniu, już nigdy nie wrócisz do innych wersji
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News