Informacje - wypadek
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 21 Września 2020

Koszmarne sceny, autobus staranował 7 samochodów. Wśród rannych małe dziecko, trwa akcja służb

Informacje właśnie pojawiły się w mediach. Doszło do koszmarnego wypadku, podczas którego autobus staranował siedem samochodów osobowych. Niestety, wśród rannych znajduje się małe dziecko. Pilna akcja służb ratunkowych nadal trwa.

Informacje na temat tego zdarzenia cały czas napływają do mediów. Jak udało się ustalić do tej pory, doszło do dramatycznego wypadku, w którym autobus staranował siedem samochodów.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Informacje z ostatniej chwili: groźny wypadek w Piasecznie

Do tragicznego zdarzenia doszło w Piasecznie w Zalesiu Dolnym na ulicy Pod Bateriami. Jak przekazuje portal warszawawpigulce, podczas wypadku autobus staranował aż siedem samochodów, które znajdowały się w tym czasie na ulicy. Z pierwszych medialnych doniesień wynika, że podczas wypadku ucierpiało 7-letnie dziecko, które natychmiast zostało przewiezione do pobliskiego szpitala. W mediach nie pojawiły się jeszcze oficjalne wiadomości o jego stanie zdrowia.

- O godzinie 17:10 w Zalesiu Dolnym (Piaseczno) na ulicy Pod Bateriami autobus z niewiadomych do tej pory przyczyn uderzył w stojące obok BMW. Spowodowało to swojego rodzaju reakcję łańcuchową - BMW uderzyło w kolejny samochód i tak doszło do karambolu. Oprócz bmw wzięły w nim udział dwa fordy, dwie toyoty, suzuki oraz opel. Przed chwilą otrzymałem od oficera dyżurnego informację, że 7-letnie dziecko z jednego z fordów zostało przewiezione do szpitala - przekazał w rozmowie z portalem wawainfo nadkom. Jarosław Sawicki z KPP w Piasecznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Informacje z miejsca zdarzenia

Portal warszawawpigulce przekazał, że zgodnie ze wstępnymi ustaleniami podczas wypadku autobus najpierw uderzył w jadące BMW, po czym auto wpadło na kolejne auta, prowadząc do reakcji łańcuchowej. Zgodnie z nieoficjalnymi wiadomościami, jakie pojawiły się już w mediach, do wypadku mogło dojść na skutek nieprawidłowej pracy hamulców w autobusie.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje polski aktor, widzieliśmy go w ”Klanie” i ”13 Posterunku”

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Ulica Pod Bateriami w Piasecznie w Zalesiu Dolnym cały czas jest nieprzejezdna. Kierowcy kierowani są na objazd. Na miejscu zdarzenia wciąż trwają prace policji, która będzie ustalać, jak doszło do tragicznego zdarzenia. W mediach nie pojawiły się informacje na temat stanu zdrowia podróżujących autobusem i siedmioma samochodami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewielu wie, że Jarosław Jakimowicz ma syna. Szczegóły ich relacji zaskakują, głos zabrała b. żona twarzy TVP Info
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Nie wytrzymała widoku starej kuchni mamy. W miesiąc, za śmieszne pieniądze sama ją wyremontowała

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Warszawa w pigulce pl, wawa info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News