Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły media
Pixabay
Joanna Szwalikowska - 21 Września 2020

Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły media

Tragiczne informacje właśnie obiegły media. Nie żyje polski polityk i bardzo ceniony człowiek. Wiadomość o jego śmierci zasmuciła wiele osób. Rodzina oraz bliscy są pogrążeni w żałobie. Jego odejście to ogromna strata.

Dramatyczne informacje właśnie obiegły media. Polski polityk nie żyje. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła wieloma osobami. Nikt nie spodziewał się jego tak nagłego odejścia. Rodzina oraz bliscy polityka pogrążyli się w smutku oraz żałobie z powodu straty tak wspaniałego człowieka.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Tragiczne informacje z kraju - nie żyje polski polityk

Smutną wiadomość o śmierci polityka przekazało radio.rzeszow.pl. Jak wynika z relacji portalu, nie żyje Wiesław Rózycki - polski polityk o były wicewojewoda podkarpacki. Mężczyzna miał odejść nagle w Chorwacji, gdzie spędzał urlop. Nikt nie spodziewał się tak tragicznych doniesień. Nic nie zapowiadało tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Wiesław Różycki urodził się 2 kwietnia 1953 roku w Rzeszowie. Był polskim menedżerem, politykiem oraz byłym wojewodą rzeszowskim i podkarpackim. Studiował socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmował również różne kierownicze stanowiska w spółkach prawa handlowego. Jego uroczyste pożegnanie odbędzie się 26 września o godz. 11.30 na cmentarzy Komunalnym Wilkowyja w Rzeszowie.

Wiesław Różycki za czasów rządu Jerzego Buzka pełnił funkcję wicewojewody rzeszowskiego z rekomendacji Unii Wolności. Po reformie administracyjnej pełnił stanowisko pierwszego wicewojewody podkarpackiego do 2001 roku. Nalezał do UW, następnie do Partii Demokratycznej. W wyborach parlamentarnych w 2001 oraz 2005 roku kandydował do Sejmu. Niestety bez powodzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Kolejne wpadki w TVP. Wielką gafę widziały miliony widzów, już nic nie pomoże

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

W 2009 roku stał się prezesem zarządu spółki z o.o. z branży budowlanej. Był również członkiem rady nadzorczej spółki akcyjnej Lubelski Węgiel Bogdanka, a także prezesem Sportowej Spółki Akcyjnej Speedway Stal Rzeszów. Rok później z ramienia PO kandydował do sejmiku podkarpackiego. W 2005 roku został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Wiadomość o jego śmierci zasmuciła wiele osób. Rodzina jest pogrążona w rozpaczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Radio Rzeszów PL, Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News