Operacja nie przyniosła skutku, wdały się komplikacje. Napłynęła bardzo smutna wiadomość o śmierci polskiego piłkarza

Operacja nie przyniosła skutku, wdały się komplikacje. Napłynęła bardzo smutna wiadomość o śmierci polskiego piłkarza Źródło: .

Informacje o śmierci polskiego piłkarza zasmuciły kibiców w całym kraju. Mężczyzna przeszedł poważną operację, niestety, pojawiły się komplikacje, lekarze nie zdołali ocalić mu życia.

Informacje o śmierci polskiego piłkarza wstrząsnęły kibicami w całym kraju. Mężczyzna zmagał się z problemami zdrowotnymi, niedawno przeszedł skomplikowaną operację, która zakończyła się sukcesem. Radość była jednak przedwczesna, pojawiły się komplikacje, które spowodowały zgon sportowca.

Informacje o śmierci piłkarza wstrząsnęły kibicami

Piłkarz zmarł w nocy z 20 na 21 lutego, kibice są wstrząśnięci doniesieniami o zgonie Kacper Derczyńskiego. Były piłkarz ŁKS Łódź od jakiegoś czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Tydzień temu przeszedł zabieg przeszczepu wątroby, który zakończył się sukcesem. Narząd przyjął się, jednak radość lekarzy i sportowca okazała się przedwczesna. Po kilku dniach pojawiły się komplikacje pooperacyjne.

Lekarze nie byli w stanie uratować piłkarza, zmarł w wieku 39-lat. Kibice są w żałobie, nie spodziewali się tak nagłego odejścia lubianego sportowca. Na razie nie podano szczegółów dotyczących pogrzebu piłkarza. 

- Przeszczep się przyjął, ale po kilku dniach pojawiła się niewydolność krążenia, serca i nerek. Były zawodnik ŁKS zmarł w nocy z czwartku na piątek - miał przekazać jeden z sympatyków ŁKS, który skontaktował się z rodziną zmarłego piłkarza.

Kacper Derczyński zmarł w wyniku komplikacji pooperacyjnych po przeszczepie wątroby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacper Derczyński urodził się 1 marca 1980 roku. Piłkarz najbardziej znany jest z reprezentowania barw klubu ŁKS Łódź, którego był wychowankiem, ale w swojej karierze występował również w Włókniarzu Konstantynów Łódzki, Astrze Krotoszyn, Sokole Aleksandrów Łódzki, Włókniarzu Zelów i szwedzkim klubie Visby IF Gute. Grał na pozycji pomocnika, w ekstraklasie rozegrał 3 spotkania m.in. podczas walki ŁKS'u o mistrzostwo Polski w sezonie 1997/1998. Klub wywalczył wtedy wicemistrzostwo kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. 3 dni walczyła o życie. Nie żyje młodziutka i uwielbiana piosenkarka

2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Kibice z Łodzi dobrze wspominają sportowca. Postanowili uczcić pamięć zmarłego piłkarza minutą ciszy w czasie piątkowego meczu ŁKS Łódź z Pogonią Szczecin na obiekcie sportowym przy al. Unii 2.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Widok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Niebywałe, jeden dzień w roku
  4. Ujawniono nieznany biznes Tadeusza Rydzyka. Porażające fakty wyszły na jaw
  5. W Czterdziestolatku skradła serca wielu mężczyzn. Niewiarygodne, jak dziś wygląda
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Dziennik Łódzki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News