Media obiegają informacje o tragicznej śmierci młodego piłkarza i jego żony. Niestety, osierocili córeczkę

Media obiegają informacje o tragicznej śmierci młodego piłkarza i jego żony. Niestety, osierocili córeczkę Źródło: .

Informacje z ostatniej chwili: nie żyje młody piłkarz. Mężczyzna zginął tragicznie i osierocił małą córeczkę. Tragiczne wiadomości właśnie pojawiły się w mediach.

Informacje, które właśnie pojawiły się w mediach, są wyjątkowo smutne. Młody piłkarz zmarł tragiczną śmiercią, który osierocił swoją małą córeczkę. Nie żyje jeden z najbardziej podziwianych piłkarzy na świecie, który miał przed sobą wielką karierę. Informacje o śmierci Shahdona Winchestera zalały media w każdym zakątku globu. 

Informacje o śmierci Shahdona Winchestera

Nie żyje Shahdon Winchester. Zmarł w wieku 27 lat. Piłkarz, który reprezentował Trynidad i Tobago, zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Okazuje się, że mężczyzna podróżował samochodem z czterema innymi pasażerami, w tym ze swoją żoną. Z nieznanych przyczyn auto zjechało z drogi, uderzyło w słup i zapaliło się. 

- Straciliśmy swojego syna - napisał związek piłki nożnej w Trynidadzie i Tobago.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wypadek Shahdona Winchestera miał miejsce w jego ojczyźnie, w Gasparillo. Żadna z podróżujących osób nie przeżyła wypadku samochodowego. Pasażerowie nie mieli szans wyjść z płonącego auta. Niestety, oznacza to, także że żona piłkarza nie żyje. Para miała dziecko, które na skutek wypadku rodziców zostało osierocone. Córeczka ma zaledwie 3 latka.

Przykre informacje dla fanów piłki nożnej 

- Dowiedziałem się o tym tragicznym wypadku od naszego rzecznika prasowego. Myślałem, że coś stało się z moim telefonem. Dopytywałem, czy aby na pewno dobrze zrozumiałem. W dalszym ciągu jestem w głębokim szoku i pogrążony w smutku - powiedział prezes związku William Wallace, który potwierdził informacje o śmierci piłkarza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Śmierć młodego piłkarza dotknęła wszystkich fanów sportu na całym świecie. 27-letni Shahdon Winchester miał przed sobą świetlaną przyszłość, a jego umiejętności były niezmiernie ważne dla reprezentacji kraju. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  3. 2 minuty wystarczą, żeby szybko rozpoznać u siebie raka płuc. Musisz tylko spojrzeć na swoje paznokcie, mówią wszystko
  4. Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News