Informacje, nie żyje słynny rezyser
pikio.pl
Weronika Wasiak - 20 Lutego 2020

Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia

Potworne informacje z ostatniej chwili. Nie żyje znany reżyser, życie straciły też 3 osoby z jego najbliższej rodziny. Szczegóły tragedii odbierają mowę.

Koszmarne informacje obiegają wszystkie media. Nikt nie przypuszczał, że słynny reżyser odejdzie tak nagle, a także, że śmierć dotknie również bliskie jego sercu osoby. Pojawiło się więcej szczegółów dramatu, w które aż ciężko uwierzyć. Walczył do ostatniej chwili, ale jednocześnie czuł, że koniec jest blisko. Niedługo przed śmiercią zamieścił w sieci rozrywający serce wpis.

Piotr ŻyłaDziennikarz podstawił mikrofon Piotrowi Żyle i nie pożałował. Komentarz skoczka rozłożył widzów na łopatkiCzytaj dalej

Dramatyczne informacje z ostatniej chwili. Nie żyje znany reżyser i 3 osoby z jego rodziny

Jak donosi Onet, powołując się informacje zagranicznych mediów, zmarł słynny chiński reżyser, Chang Kai. Choć zgon stwierdzono 14 lutego, media długo nie mówiły o sprawie. Na domiar złego, śmierć ponieśli również jego rodzice i siostra, a jak się okazuje, wszystko przez koronawirusa. Ojciec artysty zmarł na początku stycznia, dlatego on wraz z rodziną przeniósł się wówczas do matki do Wuhan w prowincji Hubei, które jest obecnie objęte kwarantanną. Matka Changa odeszła zaledwie dzień po swoim mężu, a jego siostra kilka godzin po tym, jak eksperci stwierdzili zgon 55-letniego reżysera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaWyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowęCzytaj dalej

Tymczasem jego żona wciąż przebywa na oddziale intensywnej terapii, gdzie walczy o życie. Niestety, jej stan jest określany jako krytyczny. W mediach pojawiły się również doniesienia o ostatnim wpisie reżysera, który zdawał się przeczuwać, że koniec jest blisko. Jednocześnie nie krył oburzenia przyznając, że ani on ani jego bliscy nie otrzymali odpowiedniej opieki medycznej.

Dzisiaj grzeje:

1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

- Mój ojciec miał gorączkę, kaszel i nie mógł oddychać. Próbowaliśmy go wysłać do szpitala, ale nigdzie nie było wolnych łóżek. Byliśmy skrajnie zrozpaczeni i wróciliśmy do domu. (...) Bezlitosny wirus pochłonął także mnie i moją żonę. Byłem w licznych szpitalach i błagałem, by nas przyjęli. Trudno było znaleźć łóżka... Byliśmy nikim - napisał w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodana do herbaty zamienia ją w skuteczną broń przeciw przeziębieniu. Właściwości przyprawy, która gości w kuchniach wielu z nas
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Jaja opakowaniaNie wyrzucaj opakowań po jajach. Ich zastosowanie wprawi Cię w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News