5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy

5 osób nie żyje, w tym małe dziecko. Zginęli w okropnych okolicznościach, koszmarne informacje z zagranicy Źródło: .

Potworne informacje z zagranicy. Doszło go niewyobrażalnej tragedii, która zabrała życie 5 osobom, w tym malutkiemu dziecku. Okoliczności nie mieszczą się w głowie.

Mrożące krew w żyłach informacje docierają do coraz szerszego grona odbiorców. Wystarczyła chwila, by zginęły niewinne osoby i aż trudno sobie wyobrazić okoliczności w jakich przyszło im umierać. Choć służby szybko zjawiły się na miejscu i nie zwlekając ani minuty rozpoczęły akcję ratunkową, los ofiar był już tragicznie przesądzony. 

5 osób zginęło w okropnych okolicznościach. Koszmarne informacje z zagranicy 

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek około godziny 4:00 w rosyjskim mieście Perm. W jednym z miejscowych hosteli pękła rura z wodą, która następnie zalała piwnicę. Temperatura była na tyle wysoka, że doprowadziła do śmierci śpiących piętro wyżej gości - jak podają zagraniczne media, zwyczajnie się ugotowali. 

Straż pożarna oraz pogotowie szybko zjawiły się na miejscu. Ratownicy weszli do środka i pokój po pokoju ratowali wszystkie osoby. Niestety, ziścił się możliwie najgorszy scenariusz, bowiem potwierdzono śmierć  5 osób, w tym małego dziecka. Kolejne 3 zostały ranne i pilnie przewiezione pod opiekę lekarzy do najbliższego szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Służby donoszą, że goście hostelu najprawdopodobniej byli bliskimi chorych na nowotwór, którzy przebywają w pobliskiej placówce. Jeden ze świadków zrelacjonował, że widział wrzącą wodę podchodzącą pod drzwi. Przebywający pod opieką medyków poszkodowani to 35-letni Oleg Uzhegov, 28-letni Eduard Mezentsev oraz 33-letnia Maria Uzhegova, której stan określa się jako ciężki. 

Dzisiaj grzeje: 1.Pierwsza osoba z Europy walczy o życie. Turysta zaraził się śmiertelnie groźnym wirusem z Chin
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty


Sprawą już zajęła się miejscowa policja, która ustala dokładne okoliczności zdarzenia. W chwili obecnej nie jest pewnej, czy do pęknięcia rury doszło na skutek usterki technicznej czy zaniechania ze strony pracowników. Obecnie specjaliści wypompowują wodę z piwnicy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rząd źle wyliczył waloryzację emerytur. Seniorzy mogą zyskać o WIELE WIĘCEJ niż przypuszczano
  3. Wszyscy trzymali za niego kciuki. Niestety, nie żyje Daniel
  4. Mama jeszcze przeżywa żałobę po synku, a już zmaga się z kolejną tragedią. Została jej tylko nadzieja
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: metrocouk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News