Informacje o wybuchu
Pixabay/arembowski
Irmina Jach - 19 Maja 2020

Wybuch w bloku w centralnej Polsce. Służby przekazały smutne informacje

W mieszkaniu na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku w Płońsku wybuchła butla z gazem. Napływające informacje donoszą o osobach rannych. Siła eksplozji naruszyła konstrukcję budynku.

Informacje na temat wybuchu w jednym z mieszkań będących częścią poniemieckiego dwupiętrowego bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Płońsku przekazali strażacy, którzy zajmują się zabezpieczaniem miejsca wybuchu. Do zdarzenia doszło w godzinach porannych, około 6:30. Na miejscu pracuje siedem jednostek straży pożarnej, w skład których wchodzi 25 strażaków, którzy zabezpieczyli mieszkańców bloku i szacują, jak duże zniszczenia powstały wskutek wypadku w lokalu na pierwszym piętrze.

Pogrzeb Kornelii KrassowskiejPorażające sceny po pogrzebie 16-letniej Kornelii. Musiała interweniować policjaCzytaj dalej

Informacje na temat przyczyny wybuchu

- Na razie zbieramy informacje. To, co jest pewne, to jest to, że w mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku wybuchła butla z gazem - przekazał dziennikarzom Radia Zet mł. bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej straży pożarnej.

Jego współpracownik, Janusz Majewski, w rozmowie z Polskim Radiem dodaje, iż prawdopodobną przyczyną zdarzenia, było zapalenie światła w pomieszczeniu, w którym odkręcony był kurek na kuchni gazowej. W mieszkaniu prawdopodobnie przebywała jedna osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub szokująca prawdaPoślubił miłość swojego życia. Podczas nocy poślubnej odkrył porażającą prawdę, jej wyznanie go zdruzgotałoCzytaj dalej

Potężny wybuch naruszył konstrukcję budynku. Zniszczone zostały okna, elewacja oraz ściany działowe. Z miejsca zdarzenia zostało ewakuowanych dziesięć osób - mieszkańców bloku, w którym zdarzył się wypadek. Wśród ewakuowanych osób jest troje dzieci i siedmioro osób dorosłych. Życie tych osób nie jest bezpośrednio zagrożone/

Dzisiaj grzeje:

1. Znaleziono zwłoki 30-letniego aktora. Obok leżało ciało jego partnerki, niewyobrażalna tragedia

2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

- Ze wstępnych informacji wynika, że uszkodzenia nie zagrażają budynkowi. Czekamy na inspektorów nadzoru budowlanego, żeby oszacowali zniszczenia, prawdopodobnie za kilka godzin ewakuowani wrócą do swoich mieszkań - dodał Karol Kierzkowski.

Informacje z miejsca zdarzenia donoszą, o jednej osobie, która odniosła obrażenia Prawdopodobnie jest nią mieszkaniec lokalu, w którym doszło do wybuchu. Stwierdzono u niego poparzenia trzeciego stopnia. Poszkodowana osoba znajduje się pod opieką lekarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarka przerywa milczenie. Od miesiąca czeka na wynik swojego testu
  2. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  3. Możesz dostać dodatkowo nawet 4000 złotych z ZUS-u, jeśli spełniasz określone warunki. Nie każdy się załapie
  4. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z Janem Pawłem II. Opis wywołuje łzy u każdego
  5. Adoptował słodkiego psiaka, nagle prawda wyszła na jaw. Weterynarz zobaczył zwierzę i wezwał policję
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach


Znaki zodiakuZnak zodiaku zdradza, jaką kobieta będzie mamą. Trzy znaki wyjątkowo nadają się do tej roliCzytaj dalej


Źródło: RMF24/RadioZet/Polskie Radio
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News