Wyjątkowo przykre informacje, nie zdążył spełnić swojego marzenia. Teraz bliscy błagają o pomoc

Wyjątkowo przykre informacje, nie zdążył spełnić swojego marzenia. Teraz bliscy błagają o pomoc Źródło: .

Informacje o śmierci mężczyzny obiegły krajowe media. Przyjaciele i bliscy zmarłego zbierają pieniądze, by spełnić jego ostatnie życzenie. Do sieci trafił błagalny apel.

Informacje o nagłej śmierci zdolnego muzyka wstrząsnęły mediami. Najbliżsi mężczyzny opublikowali w sieci poruszający apel z prośbą o pomoc skierowaną do wszystkich internautów. Chcą spełnić ostatnie marzenie zmarłego, którego nie zdążył zrealizować przed śmiercią. Rodzina liczy, że uda im się zebrać odpowiednią ilość pieniędzy.

Informacje o śmierci muzyka obiegły media

Wiadomości o śmierci Szymona Maria Rapacza wstrząsnęły fanami muzyki. Urodzony w Krakowie basista, niemal całe dorosłe życie spędził w Stanach Zjednoczonych. Odszedł po walce z ciężką chorobą. Zmarł na Manhattanie w wieku 49 lat. Był członkiem znanego zespołu metalowego "Mahavatar", który wystąpił w Polsce w 2007 roku podczas Przystanku Woodstock. Wiadomości o jego śmierci wstrząsnęły bliskimi muzyka.

- Szymon, czy też Simon, jak zwali go Amerykanie, był postacią nietuzinkową. Poznaliśmy się po koncercie jego zespołu w nieistniejącym już legendarnym klubie CBGB na Manhattanie gdzieś około roku 2005. Od tamtej pory pozostawaliśmy w bliższym lub dalszym kontakcie.
Szymon, rodowity Krakus, spędził w Stanach praktycznie całe swoje dorosłe życie. Wykształcony klasycznie w klasie kontrabasu w Krakowie, w Ameryce swoje zainteresowania skierował ku mocniejszym brzmieniom, będąc przez lata cenionym muzykiem sesyjnym, a także basistą znanej nowojorskiej formacji metalowej Mahavatar - napisał na Facebooku jeden ze znajomych Szymona Rapacza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Smutne informacje pojawiły się na Facebooku

Przyjaciele zmarłego mężczyzny chcą spełnić jego największe marzenie, którego nie udało mu się zrealizować. Muzyk marzył, by powrócić do rodzinnego Krakowa, gdzie wciąż mieszka jego mama i siostra. Rodziny nie stać na sprowadzenie szczątków bliskiego do Polski, dlatego znajomi założyli zbiórkę w internecie i poprosili o pomoc użytkowników sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię

2. Nastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty

- Marzeniem Szymona był powrót w przyszłości do rodzinnego Krakowa, gdzie mieszkają jego mama i siostra. Tego planu nie zdążył jednak zrealizować za życia. Pomóżmy jednak, aby szczątki Szymona mogły powrócić do Polski po śmierci, gdyż na urnę z jego prochami czeka najbliższa rodzina, której nie stać na samodzielne opłacenie kosztów pogrzebu i transportu. Pieniądze zebrane w ten sposób pozwolą na pokrycie kosztów kremacji, uroczystości pogrzebowej w Nowym Jorku, transportu urny z prochami do Polski i związanych z tym kosztów administracyjnych. Ewentualna nadwyżka zostanie przekazana rodzinie i będzie wsparciem w zorganizowaniu pogrzebu w Polsce - napisali przyjaciele muzyka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małgorzata Kożuchowska prosi o pomoc. Dla małego Frania liczy się każda sekunda
  2. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów
  3. Pan młody już był przy ołtarzu, gdy nagle otworzyły się drzwi kościoła. Zorientował się o co chodzi i pobladł
  4. Uczestnik wygadał największy sekret "Goggleboxa" na TTV. Widzowie już nie będą patrzeć na program tak samo
  5. Bez żadnych zahamowań zgwałcił 15-latka w restauracji, jego krzyki ściągnęły personel. Szczegóły odbierają mowę
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News