Zatruli się piwem z popularnego browaru. Trzy osoby nie żyją

Zatruli się piwem z popularnego browaru. Trzy osoby nie żyją Źródło: .

Porażające informacje dotarły do mediów. Piwo z popularnego browaru okazało się zatrute. Niestety zanim zdążono wykryć nieprawidłowości, trzy osoby zmarły po jego spożyciu.

Informacje o problemach ze składem piwa dotarły zbyt późno do odpowiednich ludzi. Okazało się, że trzy osoby po wypiciu alkoholu z feralnej partii doznało ciężkich skutków zdrowotnych, które zakończyły się śmiercią.

Fatalny wypadek w Brazylii. Trzy osoby nie żyją 

Do incydentu doszło w Brazylii, a ofiary zatruły się regionalnym, popularnym w tych okolicach piwem. Ich bliscy, pogrążeni w żałobie, udzielili w mediach informacji na temat tego, jak wyglądały efekty zatrucia feralnym alkoholem. Umierali w okrutnych męczarniach.

- Ojciec pił piwo w ostatnią niedzielę i wtorek podczas lunchu. Źle zaczął się czuć w piątek. Miał mdłości i wymiotował, więc pojechaliśmy prosto do szpitala - mówił Pires Rodrigo, syn jednej z ofiar.

Niestety, w szpitalu mężczyzna zmarł. Powodem zgonu według wstępnych ustaleń miało być poważne zatrucie, ale więcej wyjaśni kwestia zwłok. Łącznie zginęły trzy osoby.

Porażające informacje na temat prawdopodobnych przyczyn zatrucia

Zatrute piwo pochodziło z popularnego w okolicy browaru Backer. Na miejsce udali się śledczy, którzy przeszukali teren oraz pobrali próbki z kadzi z alkoholem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Badamy ten browar. Zebraliśmy już próbki i inne dokumenty. W przyszłości podamy więcej szczegółów - informował Flavio Grosi, naczelnik brazylijskiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Meghan Markle i książę Harry stracą tytuły. Muszą oddać Brytyjczykom pieniądze
2. Dramatyczne doniesienia Polsatu. Nie żyje jedna z najważniejszych osób w państwie

Według wstępnych informacji, które dotarły do mediów, w kadzi, z której pochodził zatruty alkohol, z bliżej niewyjaśnionych przyczyn miał się znaleźć rozpuszczalnik. Policja jeszcze nie potwierdziła tej informacji, ale najprawdopodobniej będzie prowadzone dochodzenie w tej sprawie, aby ustalić, jak w ogóle doszło do zatrucia produkcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Tragiczne doniesienia ze studniówki w polskim mieście. Wszystko na oczach uczniów, nie żyje nauczycielka
  4. Smutne wieści o Kamilu Stochu. Nie poddawaj się, wierzymy w Ciebie mistrzu
  5. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News