informacje potężmeulewy nie żyje
Unsplash Zoran Kokanovic
Joanna Szwalikowska - 18 Października 2020

Potężne ulewy w jednej chwili zabiły 14 osób, 8 zaginęło. Zatrważające informacje przekazały media z zagranicy

Zatrważające informacje ze świata obiegły media. Potężne ulewy w jednej chwili miały zabić aż 14 osób, 8 pozostałych zostało uznane za zaginione.

Dramatyczne informacje z zagranicy. Potężne ulewy, które nawiedziły region, w jednej chwili zabiły aż 14 osób, 8 jest zaginionych. Sytuacja w całym kraju jest najgorsza od lat.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Zatrważające informacje z zagranicy. Potężne ulewy zniszczyły część miejscowego obozu wojskowego

Od paru tygodni Wietnam nawiedziły najgorsze powodzie od lat. Potężne ulewy w niedzielę spowodowały osunięcie ziemi oraz lawinę błotną. Te miały z kolei zniszczyć bardzo dużą część miejscowego obozu wojskowego. Co najmniej 14 stacjonujących tam żołnierzy nie żyje, 8 pozostałych to osoby zaginione.

Od początku października powodzie oraz lawiny błotne zabiły już ponad 70 osób. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych dni prawdopodobnie opady będą jeszcze intensywniejsze. Według informacji przekazanych przez agencję Reuters, ulewy potrwają jeszcze co najmniej do środy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

W niedzielę doszło do uderzenia lawiny błotnej w bazę wojskową w środkowym Wietnamie. Umiejscowiona jest ona u podnóży gór w prowincji Quang Tri. Spadające skały oraz osuwające się błoto miało zniszczyć bardzo dużą część obiektu. Ratownikom do tej pory udało się wydobyć 14 ciał, z kolei 8 żołnierzy nadal jest poszukiwanych.

W czwartek do bardzo podobnego zdarzenia doszło w sąsiadującej prowincji Thien-Hue. Obóz wojskowy został zniszczony przez lawinę błotną. Zginęło wówczas 13 żołnierzy, z czego 11 to oficerzy. Pod osuwiskiem w pobliżu elektrowni wodnej położonej w okolicy zmarło 16 osób.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Ekspert nie ma wątpliwości, powiedział, co stanie się już za 2 tygodnie. Zostało mało czasu, musimy się przygotować

3.Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

- Nigdy nie straciliśmy w wyniku klęski żywiołowej tak wielu członków armii, w tym dwóch generałów - pisał wietnamski rząd na Facebooku. Centralna część Wietnamu od zeszłego tygodnia nawiedzana jest przez potężne ulewy. Według informacji przekazanych przez lokalne media, poziom wód w rzekach jest najwyższy od 20 lat. Niestety, prognozy pogody wskazują na to, że opadów będzie jeszcze więcej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Możesz mieć COVID-19, jeśli masz choć 1 objaw z listy. Oprócz utraty smaku jest wiele innych symptomów
  2. Tragiczna wiadomość z TVP. Nie żyje wielki gwiazdor stacji, kochały go tysiące, wyjątkowo smutne wiadomości
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. W PlayStation 5 będzie funkcja, której nie da się wyłączyć. Niepokojąca propozycja Sony, chodzi o chat głosowy
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News