Groza na południu Polski. Podrzucili im pod okna toksyczne chemikalia

Groza na południu Polski. Podrzucili im pod okna toksyczne chemikalia Źródło: youtube/ Uwaga! TVN/

Nieprawdopodobne informacje z południa Polski obiegają media. Mieszkańcy niewielkiej miejscowości żyją w strachu po tym, jak ktoś podrzucił im pod okna toksyczne chemikalia. Boją się, że ziści się najczarniejszy scenariusz.

Informacje obiegają polskie media i mrożą krew w żyłach. Nikt nie mógł przewidzieć, że o poranku dostrzeże w pobliżu swojego domu coś takiego. Eksperci są niemal pewni, że toksyczne chemikalia są łatwopalne, dlatego nietrudno o najgorsza z możliwych. Mieszkańcy są przerażeni. 

Podrzucili im pod okna niebezpieczne toksyny. Koszmarne informacje z południa Polski 

Jak podaje Fakt, nieprawdopodobne zdarzenia rozegrały się w niewielkiej miejscowości Królówka w województwie małopolskim. To właśnie tam, gdy mieszkańcy obudzili się nad ranem zastali pod swoimi oknami ogromne beczki wypełnione toksycznymi chemikaliami. Ponieważ mogą one być łatwopalne zawiadomiono o wszystkim prokuraturę, która wszczęła śledztwo. 

Mieszkańcy nie potrafią zrozumieć kto i dlaczego, pod osłoną nocy, podrzucił im beczki z toksynami. Snują, że może to mieć związek z właścicielem opuszczonej pizzerii, pod którą znalazły się chemikalia. Tłumaczą, że gdy lokal upadł, słuch o jego właścicielu zaginął. 

-  Nikt się nas o nic nie pytał. Nie kryliśmy zdziwienia, gdy dwa tygodnie temu w naszej wsi pojawiły się tajemnicze beczki - mówią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żyją w strachu każdego dnia 

Mieszkańcy Królówki są przerażeni, bo zdają sobie sprawę, jak niewiele dzieli ich od ogromnej tragedii. Obawiają się nie tylko wybuchu, ale również, że beczki z czasem zaczną rdzewieć, a szkodliwe toksyny rozprzestrzenią się po okolicy. Lokalne społeczeństwo wciąż nie uzyskało zbyt wielu informacji od śledczych, dlatego każdego dnia żyją w niewiedzy, z czym tak naprawdę mają do czynienia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- To byłaby prawdziwa katastrofa! Gdyby doszło do takiej sytuacji, zagrożona byłaby cała wieś, a to przecież jakieś dwa tysiące mieszkańców! Boimy się o swoje życie i zdrowie - mówi Stanisław Tabor, sołtys Królówki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo Alicji Majewskiej rozpadło się w przykrych okolicznościach. Gdy były mąż zachorował, i tak wyciągnęła do niego pomocną dłoń
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Jeśli ułożysz dłonie w taki sposób, możesz się bardzo mocno zdziwić. Korzyści są ogromne
  4. Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

Źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News