Mercedes Bosquet Unsplash
Unsplash
Irmina Jach - 17 Października 2020

Na miejscu strażacy, policjanci i specjalny wydział funkcjonariuszy. Potwierdzono ofiarę śmiertelną

Informacje, które obiegły krajowe media sobotniego wieczoru, są niezwykle tragiczne. Doszło do fatalnego w skutkach zdarzenia. Na miejscu wciąż pracują strażacy, policjanci i specjalny wydział funkcjonariuszy. Potwierdzono, że jedna osoba straciła życie. Sytuacja jest bardzo poważna.

Informacje, które przekazała dzisiaj lubelska policja, są wstrząsające. Doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyło kilka pojazdów. Są osoby ranne i ofiary śmiertelne. Na miejscu wciąż pracują strażacy i przedstawiciele organów ścigania. Sytuacja jest bardzo poważna.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Informacje przekazane przez funkcjonariuszy policji są niezwykle tragiczne

Informacje opublikowane w mediach donoszą, że do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 323 w kierunku Rynarcic w województwie dolnośląskim, w piątek, 16 października bieżącego roku, około godziny 10:00. W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe - toyota i peugeuot, samochód ciężarowy oraz bus. W wyniku kraksy z udziałem czterech pojazdów zginęła jedna osoba. 29-letni kierowca toyoty zmarł na miejscu z powodu poważnych obrażeń. Kierowca innego pojazdu, 34-letni mężczyzna, został odtransportowany do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego. Pozostałym osobom nic się nie stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci wydziału ruchu drogowego, dochodzeniowo-śledczego, prokurator, strażacy oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Podczas czynności procesowych droga była całkowicie zamknięta - przekazał podkomisarz Wojciech Jabłoński, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Funkcjonariusze policji, przy okazji tragicznego wypadku, zaapelowali do wszystkich uczestników ruchu drogowego z prośbą o zachowanie wzmożonej ostrożności podczas kierowania pojazdami. Warunki atmosferyczne, które można zaobserwować w ostatnich dniach, są bardzo niekorzystne. Brak rozwagi i przestrzegania zasad drogowych oraz zasad bezpieczeństwa może nieść za sobą katastrofalne skutki.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów” , ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

- Pamiętajmy, że podczas opadów deszczu nawierzchnia jest bardzo śliska, dlatego zawsze powinniśmy dostosować prędkość do warunków jakie panują na drodze - ostrzega policja.

Z informacji, jakie przekazują organy ścigania, wynika, że każdego dnia na polskich drogach dochodzi do ogromnej liczby wypadków. Tylko w październiku życie w ten sposób straciły aż 132 osoby. Odnotowano także 1250 ofiar, które zostały ranne. Zważywszy na to, że minęła zaledwie połowa miesiąca, bilans ten jest szczególnie tragiczny. Apelujemy o dbanie o bezpieczeństwo własne oraz osób, które są uczestnikami ruchu. Chwila nieuwagi może mieć ogromną cenę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznie
  2. Nie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. NASA wie jak rozwiązać problem trującego smogu. Niezwykłe badania, jest prosty, domowy sposób

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News