Rozgłos dały jej największe hity puszczane w TVP, Polsacie i TVN. Właśnie podano informacje o jej tragicznej śmierci

Rozgłos dały jej największe hity puszczane w TVP, Polsacie i TVN. Właśnie podano informacje o jej tragicznej śmierci Źródło: Flickr / Nic McPhee

Informacje o tragicznej śmierci popularnej kaskaderki dotarły do mediów. Gwiazda współpracowała przy największych kinowych hitach z takimi aktorkami jak Sharon Stone, Nicole Kidman, czy też Cameron Diaz. Ulubienica znanych twarzy Hollywood zginęła w dramatycznych okolicznościach.

Informacje, które docierają do mediów z Yellow Springs w stanie Ohio, okazują się tragiczne. Nie żyje mistrzyni kickboxingu i sztuk walki, Cheryl Sanders. Kaskaderka zadebiutowała na ekranach w 1987 roku, kiedy to pojawiła się w filmie pt. "Śmiercionośna ślicznotka".

Informacje o śmierci Cheryl Sanders zadziwiły Hollywood

Później kariera Sanders potoczyła się już w naprawdę ekspresowym tempie. Występowała w niezliczonych produkcjach, które pokazywały także największe polskie stacje telewizyjne. Współpracowała między innymi z Nicole Kidman, Sharon Stone, Sandrą Bullock oraz Cameron Diaz. Ostatnim filmem, w którym można ją było zobaczyć, okazał się "Mroczny zakątek". Obraz trafił do kin w 2015 roku. Na planie Sanders pracowała jako dublerka Charlize Theron.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety kaskaderka zmarła zdecydowanie przedwcześnie, w wieku zaledwie 59 lat. 12 lutego Sanders pojawiła się wraz ze swoim mężem przed domem byłego partnera. Tam doszło do szarpaniny, która po chwili zamieniła się w strzelaninę. Kaskaderka i jej mąż zginęli od kul.

Szczegółów strzelaniny wciąż nie wyjaśniono

Dzisiaj grzeje: 1. Współczujemy Piotrowi Żyle. Media przekazały informacje o jego byłej żonie

2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

Sprawą zajmuje się obecnie lokalna policja. Jak twierdzą funkcjonariusze, para mogła zostać zamordowana umyślnie. Śledztwo wciąż jest jednak w toku. Jak podają amerykańskie media, były mąż Sanders nie usłyszy ostatecznie zarzutów. Jak bowiem zeznał, on i jego obecna żona zostali napadnięci. Miał ich niespodziewanie zaatakować zamaskowany mężczyzna. Strzały padły więc w samoobronie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę
  4. Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez
  5. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News